Sinemaya kadar gittiği halde siz yoksunuz diye filme gitmekten vazgeçen biri?

Çok sevdiğim bir kitap vardı ona da okutturmuştum çok sevmişti filmi çıkınca birlikte izleriz demiştik film vizyona girdi ben bir kız arkadaşımla gidip izledim ama o sinemaya (film her sinemada yok maalesef en yakın 90 km) gitmiş yanında ben yokum söz verdi diye filme girmemiş 😕😕 bunu duyunca cok utandım 🙈🙈🙈 hatalı mıyım çok ya da siz olsanız onun yaptığını yapar mısınız? Böyle bir şeyi herkes yapar mı?

1|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaşım Sakarya da okuyordu. Her hafta görmeye giderdim 1 hafta kişisel işlerim var diye gidemedim. Bir sonra ki hafta da iş seyahati için gidemeyecektim. Bir gün önceden yarın gelmemi çok istediğini söylemişti gelemiyeceğimi söyleyince direksiyon dersine gitmeye karar vermiş bilemedim. Bende o üzülmesin diye koordiyi arayıp izin aldıktan sonra surpriz yapıyım diye atladım otobuse çiçeğimi çikolatamı hediyemi aldım aradım neredesin diye ev ablalarımı ne zıkkımsa onlarla sözleşmiş okuma programı mı ne yapacaklarmış bişey demeden geri dönmüştüm. Dönerken de yaşlı bir teyzeye vermiştim çiçek ile çikolatayı :)

0|0
    0|0
    • Yaaa gorseydin keşke

• O zaman dert etme ya arkadaşının değerini de bil ama :)

• Biliyorum ama o bazen bilmiyor iste 😐

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• sinemaya gitmiş ve sen yoksun diye girmedi öyle mi tövbee sen de bunu yedin

0|0
    0|0
    • Izlemedim dediyse izlememistir ve sormadım kendisi söyledi öyle yalan söyleyecek biri değil aramızda bir şey yok

• tamam ergen muhabbetinize daha fazla dahil olmak istemiyorum

• hatalısın aynısını bana bir kız yaptı söz verdi gelmedi

0|0
    0|0
    • Hayır arayıp çağırmadı bir ay önce söz verdik sonra aynı mevzu açılmadı

• tamam aynısı bana oldu hatta 1 ay bile geçmedi söz verdik olur gideriz dedi kız sonra daha haber vermedi ailesiyle gitmiş

• O da haber verebilirdi

• Kesin yalandir😂

0|0
    0|0
  • Kitabın ismi ne?

0|0
    0|0
  • saçmalık gittiysen izle sonra senle beraber de izler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkek milleti ya sana 5 dk vakit ayırmaya üşenir meşgulum diyen sallayan yaratıklardan bahsediyoruz. İnanmadım.

0|0
    0|0
  • hatalısın elbette. birlikte izleriz demişsin. ben de arkadaşmla bir mekan keşfetmiştim. ramazanda sonra gidelim dedik. ramazanda gitmiş bir akşam. bir hafta konuşmadım hala da kırgınım

0|0
    0|0
  • ben söylemezdim izlediğimi onunla beraber bidaha giderdim üzmemek için

0|0
    0|0
  • Hatalısın ve farkındasın ama fazlada büyük bir sorun değil :)

1|0
    0|0
  • Anlamadım şimdi o seni davet etti de sen mi gitmesin beklettin?

0|0
    0|0
    • Hayir önceden söz vermiştik 1 ay önce falan tekrar konusu açılmadı ben de arkadaşımla gittim o da gitmiş aklına ben gelmişim filme girmemiş

Yükleniyor...