Arkadaşlar annem dans etmeyi çok tanga dansı yapmayı çok seviyor?

bir kere kursuna gitmiş hocası cok yeteneklisin baskalarına sunu 1 ay anlatırdım sen hemen kaptın demiş. Kursa gidip gitmemekte kararsız bana sordu sence ne yapayım diye bende bişey diyemedim git desem bir dert gitme desem ayrı dert. Gitme desem yobazlıkmı olur sizce? sonucta dans bu sanat...

Güncellemeler:
tanga demişim tango işte anlayın...

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• tehlikeli sular.

0|0
    0|0
    • verdim kararımı :) karışmıyorum. Annem benim köpeğim değil istediğini yapsın.

• Yahu ben bekçisimiyim onların izin verip vermemek benim elimde olan bişey değilki. Kızım kendi kararlarını alabilecek olgunluğa ulaşmadıysa karışırım ulaştıysa karışmam. Ha tepki gösterirmiyim gösteririm ne bileyim küserim kızarım felan ama izin verme gibi bişey söz konusu olmaz benim için. Annemede gitmeni istemiyorum dicem ama gidersede karışmam.

• Demek istedigim buydu iste. Bekcilikle kopeklikle ilgisi yok bunun.

En İyi Erkek Görüşü

• Gitsin kadın ne olmuş hayata bir sefer geliyor evde mi otursun ne güzel sosyal bir kadın.. Birde yakınlaşma vs. orada sadece annen yok ki bir sürü kadın var baban ses cıkarmiyosa normal karsılıyosa sorun yok zaten.

0|0
    0|0
    • babamla ayrılar. Yani geleneklere göre erkeklik görevi bana düşüyo fakat benim beyin yapım geleneklere göre çalışmıyo acaba genişmiyim diye bni burda yazıyım tepkiler ne olcak diye baktım

• 10 sene geçti ayrılalı bir psikolojik sorunu yok

• yollama o zamam Allah Allah :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Olur. Kadının hevesi var ki bir kere gitmiş zaten, bırak gitsin.

0|0
    0|0
    • öylemi diyorsun haklısın sanırım ya ben kafamda büyütüyorum sanırım

• Tanga dansı neki?

0|0
    0|0
  • Bence de gitmeli 😊

0|0
    0|0
    • verdim kararımı ya karışmıcam ben istedini yapsın kocaman kadın. Günahıda onun sevabıda :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Dar görüşlü bir insan değilimdir fakat bu aralar ülkemizde ki durumlar malum. Bence izin vermemelisin ya da sana kalmış. Ne desem bende bilemedim şimdi..

0|0
    0|0
    • :I büyük ihtimalle kendisine bırakıcam ya kocaman kadın banane

• Sen öğren ve öğret.. :)

• Godoşluk yükleniyor..

0|0
    0|0
    • la hiç bişey yapmadım niye yaw he oluyorum?

• niye go. doş oluyorum?

• Tanga değil tangodur o

0|0
    0|0
  • Tango o ;)

1|0
    0|0
  • Tanga değil tango sanayii. Ama çok fazla yakınlaşma var onda her an cizzzz olur

0|0
    0|0
    • yanlış yazmışım. Ya. s ne bilim banane diyesim var kafayı yedirtir insana şöyle durumlar

• Çok seksi bir dans ama

• hocam verdim kararımı karışmıcam bide sen kafamı karıstırma

Yükleniyor...