En güzel uzakdoğu milleti kim?

Her ne kadar Japon ve Kore ırkı türk ırkına daha benzer olsada sormak istedim. çünkü bu üç ülkenin birbiri ile alakası yok. ben şahsen yolda görsem bir koreli veya japon ya da çinli olduğunu anlarım.

İlk olarak Çin ile başlayalım.

Çekekik ve uzak doğu diyince aklınıza hemen Çin gelir demi. Koreli ve Japonlara göre gözleri daha da çekiktir. Daha minyon tiplilerdir.

Tipik bir çinli kız

EN GÜZEL UZAKDOĞU MİLLETİ KİM  ?
Tipik bir çinli erkek

Gelelim Japonlara.

Teknolojileri ile bildiğimiz Japonlar , bana göre diğerlerine nazaran türke en bezyeneleridir. gözleri çinlilere ve korelilere ziyade az biraz daha büyüktür.

Tipik bir Japon kızı

Tipik bir japon erkeği

Ve geldik Korelilere

Diğerlerine ziyade daha sıradan olan bu ülkeyi hepimiz k-pop ile tanıyoruz. Japonlara ziyade çinlilere daha çok benzeyen bir görünüşleri var bence. Tabi görünüşleri çinlilerle alakası yoktur.

Tipik bir koreli kız.

Tipik bir koreli erkek

:D Benden bu kadar. Benim tercihim japonlardan yana.

• KORELİLER
    62% (141)37% (77)50% (218)Oy Ver
  • JAPONLAR
    32% (72)48% (100)40% (172)Oy Ver
  • ÇİNLİLER
    6% (13)15% (30)10% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
20|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aman tanrım ben bir japon kore ve tayland hayranıyım bu gönderiyi görünce ne kadar mutlu oldum tahmin bile edemezsin. O çinli erkek dediğin LUHAN. Eskiden kore grubu olan exo'daydı. Hastalandığı için Çin'e gitti ve orda çıkış yaparak ünlü oldu. 'That good good' , ''Lu'', ''Excited'', ''Adventure time'' diye şarkılar çıkardı ve hayranıyım onun. Tipik bir koreli kız dediğiniz PARK SHİN HYE. Kendisi kore deki erkekleri sömürdü haha :D en ünlü koreli erkeklerde dizi çekti. İçlerinden en sevdiğim Lee Min Ho ile çektiği ''The Heirs'' dizisi ve erkrk rolü oynadığı You're beautiful'du. Cidden orda beni büyülemişti çok iyi rol yapmıştı mimikleri süperdi falan. Şarkı grubuydular sanırım koreli moreli demeyin izlerseniz 'belki' seebilirsiniz. He bir de o koreli tipik erkek dediğiniz SUHO. Exo grubunun başkanı gibi , 2016'Da tekrardan çıkış yaptılar ve ''Monster'' , ''Lucky one'' diye iki şarkı çıkardılar. Exo zaten en sevdiğim grup en best en en ennnn :) Ay nedense çok mutlu oldum. :D :D

1|1
    0|0
    • biliçli koyduk herhal yukenkalmimanstır

• ben japonlarla ilgilenmiyorum ama çirkin olark görmüyorm bence dizidekiler oldukça tatlı

• ☺️☺️☺️

Erkekler Ne Diyor 25

• Zannediyorum ki koyduğun fotoğrafların ünlülerin fotoğrafları olduğunu bilmiyorsun. Ben tartışmasız japonlar diyorum, kültürleri çok güzel insana saygı yaşama saygı fikrini benimsemişler. Kesinlikle kore ve çinlilerden ço kdaha farklı tarzları var.

1|1
    0|0
  • Abuk sabuk şeyler yiyorlar, pek sevmiyorum uzak doğuyu ama Japonlara saygım var.

1|0
    0|0
    • abuk subuk şeyler yiyorlar? Hiç araştırdın mı? ya da tadına baktın mı? görüntüsüyle mi konusuyorsun. Ben korenin bir çok yemeğini tattım. Türkün kadar güzel olmasa da yenmeyecek şeyler değil.

• @Saideu Biraz ne olur yazdığım şeyleri doğru dürüst okuyup sonra görüşüme dalsanız?

• tunguzlar...

1|0
    0|0
    • koyardım burayı çekik türklerimizi ama adil bir anket olmazdı nede olsa türküz :D

• Japonlar.

1|0
    0|0
  • Yok la ben sevmem uzak doğuluları; ne varsa yine baltık ülkelerin de var

1|0
    0|0
  • medyaya bakarsan capon. ama realty bak çinlilier :D

1|0
    0|0
  • japon kızları çekici ve güzeller

1|0
    0|0
  • japon

1|0
    0|0
  • Hıc bırı kanks

0|0
    0|0
  • tartışmasız koreliler

1|0
    0|0
  • Ben pek bir fark bulamadim

1|0
    0|0
  • Valla en guzeli cinli kiz ama tipik cinli kizlari oyle degil... genelde cirkindirler

1|0
    0|0
    • googleye tipik çinli kız yazdım

• Yanlis gostermis... uzak dogulularin en kotu yani kisisel temizlik yapmazlar ozel bolge tuylerini almazlar..

• Koreliler derim

1|0
    0|0
    • Tayland'lı iki bayan müşterim var onlar da çok cana yakınlar 2. sıraya yazabilirim TAYLAND'ı

• Onlarida eklicektim ama sonra Tayvan Filipinler'de Endonezya falan girerim diye ilk 3 ünü yazdım

• hepsi birbirine benziyor zaten sorun değil :)

• Japonlar.. hem üklesinede farklı bir sempatim var kızlarıda güzel..

0|0
    0|0
  • Kote ve cin

0|0
    0|0
  • Japonlar daha tatlı geldi.

0|0
    0|0
  • Karslılar

0|0
    1|0
  • Japon erkek olarak koyduğun yakışıklıymış fakat bunların erkekleri feminen yüzlü değil mi? kız olarak da Koreli candır >>33 Tipik Çinli erkeği seçimin bence yanlış benim aklıma Çinli diyince Jackie Chan geliyor.

0|0
    0|0
  • tayland

0|0
    0|0
  • bence erzurumlularda iyi çok uzak doğu değil ama doğu

0|0
    0|0
  • İyide hepsi aynı bunların ya ben kararsız kaldım :D soru ganalılarmı güzel nijeryalılarmı güzel gibi olmuş

0|0
    0|0
  • Kars varken bunlar bir hiç

0|0
    0|0
  • Koreli tabiki :)

0|0
    0|0
  • bunlar harajuku hiç biri tipik değil ki özellikle çinli erkek ne alaka?

0|0
    0|0
    • Jxjdjdjdjjd tanıdığım tek Çinli ünlü o :D

• Ülkesini iyi temsil ediyor. Bizimde tipik Türk erkeğin e keko koymazlar herhalde giderler burak ozciviti koyarlar

• onlar kıvanç tatlukugmu bne onu koymuşlar işte :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• Koreliler daha güzel hem yüz hem de fizik olarak boylular en azından

1|0
    0|0
  • Ayirt edemiyordum aryik ediyorum😂

1|0
    0|0
  • Kore..

1|1
    0|0
  • bunlar ameliyatlı ama bir de normal halkın fotografına bakmak lazım

1|0
    0|0
    • japonyadakileri ben takip ettiğim ünlüler hiç bir estetik yok

• Çin.

1|0
    0|0
  • Çini sevmiyorum tarih boyunca bize az çektirmmişler. Japon olsun

1|0
    0|0
  • Bunlar tipik falan değil ama japonlar diyorum çünkü onlar daha doğal güzelliklere sahipler

1|0
    0|0
  • Caponlar

1|0
    0|0
  • Japonlar, güney kore, tayvan

1|0
    0|0
    • aynen :D tayvan filipin girecektimde uzar diye 3 ana ülkeyi göze aldım

• Japonlar ama çok kısa boylular :(

1|0
    0|0
  • Koreliler desim ama çinliler daha hoşmuş sonradan farkına vaedım herneyse.😊

1|0
    0|0
  • Kore☺

0|1
    0|0
  • Hic biri de tipik degil.. bunlar iyi olanlari

0|0
    0|0
    • Normalde japona taş gibi hatun koyacaktim da bilinçli Kahkül koydum Koreye de kai ile cl yi koyacaktim :D

• Kesinlikle japonlar

0|0
    0|0
  • Hepsi çok tatlı. Çok sefiyom şu çekikleri <3

0|0
    0|0
  • koreliler ilgimi çok çekiyor zaten bir korecanım koreli kızın ismi prk shin hye koreli erkek suho exo grubunun lideri çinli erkek exo grubunun eski üyesi

0|0
    0|0
    • aferim şimdi sana kuupanı verelim :D bende biliyorum kimin kim olduğunu hepsi bildiğim ünlüler ama korelileri atık çok sevmiyorum korecanlar yüzünden

• Koreee

0|0
    0|0
  • bayanlarda korelıler ama erkekler deıl cunku hepsının tarzı yuzlerı estetık ve kadınlara bnzıyolar aynı

1|1
    0|0
  • Hepsi aynı bunların

1|0
    0|0
    • değil :D belki kore ve çin zorlamıştır

• Bana öyle geldi baya benziyorlar yani de 😄 Çinli kız daha güzel Japon erkek daha yakışıklı 👍

• ağhh hiro :D çinli kızı tanımıyom

Yükleniyor...