Türkiye'nin siyasi tarihi ile ilgili önerebileceğiniz kitaplar var mı?

Varsa yazarsınız çok sevinirim. İyi geceler

0|3
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap önemli diğil bu konularda kitaplar Ayrı görüşler demektir siyasette Herkezin bir görüşü vardır genelde böyle kitaplarda Yazarlar görüşlerini yazarlar.
    Mesela Burak turna Metal fırtına ile cok ün yaptı hayali cok geniş ama Bazı kitaplarıvar onları okusanız anlarsınızki Cok aptalca Görüşler Ve Resmen komplo teorisi Piskolojik olarak Yorma Terapisi bile diye bilirim. Ama belkide gercek ögle degildir Kaynagı saglamdır bilemezsin yani demek istediğim bu Bilemezsin Gercegi dogruyu kitaplarda Bence

onun icin Tarih okumalısın Sağlam kaynakcalar veren Siteler Ansiklopedi ler Yani kaynağı cok sağlam olan Yerlerden okuyup araştırıp ögrene bilirsin bence.

Yanlış anlaşılmak itemem bu benim sadece görüşümdür.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En başta Atamızın Nutkunu okumalısın, tek kelimeyle mükemmel bir eser.
    Sonra da burdan istediğin kitapları bulabilirsin.
    www.iletisim.com.tr/.../2939

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sinan Meydan, İlber Ortaylı ve Turgut Özakman'ın kitaplarını tavsiye ederim. Hem en çok bilgili olup, hem de tarihi saptırmadan en doğru şekilde anlatan yazarlar bunlar. Bu yazarların kitapları arasında kendine en uygun olanları seçersin.

1|0
    0|0
  • Pek inanmam öyle kitaplara adam sevdiği siyasetçiyi iyi anlatır.

1|0
    0|0
  • Şevket Süreyya Aydemir'in 3 ciltlik Tek adam birde nutuk derim sonrasında Taha Parla Türkiye’de Anayasalar : Tarih İdeoloji Rejim 1921-2016

1|0
    0|0
  • bugüne kadarını istiyorsan 2-3 ciltli birşey olur o
    hangi birinin söyleyeyimki

1|0
    0|0
    • Hepsini söyleyin

• Niye iki kişi aynı yorumu yapıyor

• hangisi?

he sen sağ-sol olayınımı diyorsun eee yani sen şimdi cumhuriyete giden yol kitabından -abdurrahman dilipaktan dinle keşke olmasaydı derdin birde gel sinanmeydandan veya şevket süreyya aydemirden dinle ooo süper olmuş yaa dersinn

• Sna tavsiyem kemalist yayınları okuma kaserojendir bulaşırsa kemoterapi bile seni kurtaramaz ilkeol doğamtik kemalizm hariç oku bol bol türkiye tarihini

1|0
    0|0
    • İyi de kötü yü de okursam o ayrımı kendim yapabilirim. Yani taraf seçmeden

• vcudun virüslere dayanıklımı bağışıklık sistemin sağlam mı o zaman onları da oku ama bulaşıcıdır tekararlıyorum bak tipik kanser gibi değil hücresel mutasyon ile kesinlikle yayılan tür bu allah insanlığı bu virüsten korusun
      siyonizm emperyalizm kemalizm apoizm bunların alayı iç içedir ve de en tepede siyonizm vardır alayının tasması bunlardadır

• Emre Kongar ve Niyazi Berkes okumalısın.

1|0
    0|0
  • İlber Ortaylı'nın Türklerin Tarihini önerebilirim özet geçmiş sıkılmadan okursunuz
    Yakın tarih içinse kesinlikle NUTUK
    Lütfen dikkatli olun Türk düşmanı yazar çok insanların beyinlerini kirletiyorlar seçiminizde dikkatli olun

1|0
    0|0
  • İlber hocanın, Türkiyenin yakın tarihi diye bir kitabı vardı. 140-150 sayfa falan ama gayet iyi anlatıyor

1|0
    0|0
  • turkıye'de çağdaşlaşma

1|1
    0|0
  • İlber ortaylının kitaplarını oku

1|0
    0|0
    • İzliyorum o Ada'mı daha çok

• İzlemek ve okumak ayrı şey. Önce oku sonra izle okumadan nedemek istediğini dinlesen de anlamazsın. Ama hoşuma gitti türk gençleri, bayanları böyle okumaya yöneliyor ne güzel bizi aydın gelecekler bekleyeceğini hiç düşünmemiştim...

• Ben okumayı severim ama artık romanlar pek ilgimi çekmiyor

• uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisiydim yeni mezun oldum
    aldığımız derslerin çoğu siyasidir hem türkiye, dünya, kültürellbir takım
    dersler eğer öğrenmek istiyorsan bu aldığım 2 ders sana çok yardımcı olacaktır
    bana çok yardımcı oldular çok şey öğrendim türkiyenin siyasi tarihi ile ilgili..

birde her yazar farklıda bakıyor siyasete biri soldan Diğeri Sağdan bakıyor yani

0|0
    0|0
  • Dr. İlhan Azkan- Ulusal sorunlar ve demokratik çözüm yolları

1|0
    0|0
  • niyazi berkes türkiyede çağsaşlaşma

1|0
    0|0
  • Tarihle pek ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Var Adım Adım Siyaset.

0|0
    0|0
  • Bak kardeş kesinlikle sinan meydanın cumhuriyet yalanları serisini oku derim.
    Atatürk e ismet paşaya ve chp ye karşı yapılan iftiralara belgeli cevap veriyor.
    Menderes dönemini de çok detaylı anlatıyor.
    Ben bir mhp li olarak chp ye artık önyargılı değilim gerçekleri gördüm.
    Kesin oku.

0|0
    0|0
  • Oltadaki Balık Türkiye başlangıç için çok iyi okursan daha bir çok kitap yazarm.

0|0
    0|0
    • Okuyorum , daha çok yazarsanız sevinirm

• Yazmadığım Banu Avar ve onun önerdiği bir çok yazar var. facebook. com/BanuAVAR/ sayfasından bakabilirsin. En son ırak ve ışıd ile ilgili bir kitap önermişti.
      Sinan Meydan ve Banu Avar gibi insanlar temiz adamlardır. Özellikle Atatürk için sinan meydanı okuyabilirsin her kitabı çok güzeldir. Banu Avar'ın kaçın demokrasi geliyor diye bir kitabıda vardı.

• Sana bir tavsiyem olsun şu s4lak beyinle ilgili bir adam var. O s4lağı dinleme tam bir Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı. Yandaş dediği adamlarda. Osmanlıyı gerçeklerini anlatan adamlar. Eğer o kötülediği adamlarda osmanlıyı mükemmel anlatsaydı onları önerirdi sana

• İlber Ortaylı'nın sinan Meydan'ın kitaplarını okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok bu konu ile ilgili bence yazacağım.

1|0
    0|0
  • Nutuk en başta olmak üzere ilber ortaylı da başlangıç için iyidir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...