Gece etraf ıssız ve çadırı kurmuşsunuz, gaz lambasını yakıp çadırda uyumak istermiydiniz ?

Gece etraf ıssız ve çadırı kurmuşsunuz, gaz lambasını yakıp çadırda uyumak istermiydiniz ?

Var mı böyle değişik düşünceleriniz ?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Eğer ılık ve rahatlatıcı bir hava varsa gerçekten çok güzel olurdu gaz lambasında kitap okumak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben korkarım:)

ama balkonda evet:)

yok yok oda olmaz ya böcekler girerse.(

0|1
    0|0
  • hayır yok en son çocukken evde çadır kurmuştum

0|1
    0|0
  • istemem ben korunaklı yerler severim.

0|0
    0|0
  • Gaz lambasına falan gerek yok, ışıkta uyuyamam ama çadır fikri iyi.

0|0
    1|0
  • bir kaç defa kamp yapmışlığım var

0|0
    0|0
  • Evet çok güzel olurdu. Böyle değişik şeyleri severim.

Ama ben çadır kuramam baskası çadırı kursun :)

0|0
    0|1
    • Çadırı ben kurarım sen çalı çırpı topla da ateş yakalım çay koydum tüpe çay demlensin içelim :)

• Puf cok sıkıcı.

• Sen söyle ne yapalım sıkıcı olmasın :)

• Hadi kalkin gidek kamp yapak

0|0
    0|0
    • Haydi gelirem sen birazda pasta börek filan koy :) bende mangal filan koyayım :)

• bana uyar =)

• Haydi ekle beni gidelim :) cidden böyle kafadar insanlar olsa yapılmayacak birşey değil :)

• korkarım:o

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hacı çadır kurmak da olabilirde yaz geldi sevgilim olsaydı giderdim bir araçla böyle dağın tepesine güneşin doğmasını batmasını ızleyebılcem bıryere açardım hamak uzanırdık alırdım fotoğraf makinemi tripoda yerleştirir birde slow motion time lapse yapardım ooo daha ne olsun sabaha kadarda uyumak ya da sabaha kadar onun uyumasını ızlemek bundan güzel ne olabılırki,ama ne yazıkkı sevgılım yok o yüzden bu iş yatar:))

0|0
    0|0
  • Arkadaş hangi çağda yaşıyoruz. Gaz lambası mı kaldı... Gaz lambasından daha iyi lambalar var artık. ve kokusuz...

0|0
    0|0
  • Çadırı kurduysam ; gaz lambasını yakarım ^^

0|0
    0|0
  • bole bir imkanım olsa hafta sonunu değerlendirmek isterbim .

0|0
    0|0
    • Karadeniz tarafındaysanız veya doğu anadolu tarafındaysanız yapabilirsiniz uygun arkadaş bulun yeter.

• karadenizliyim zonguldaklıyım ama kimse yok anlayan .keşke olsa kafa dengi biri .

• çadır kurmaktansa ağacın tepesinde uyumayı yeylerim

0|0
    0|0
  • 50 tl verir otelde yatarız :D

0|0
    0|0
  • ben huylanırım böcek falan, gezip dolanıp otele gidip yatalım

0|0
    0|0
  • Zaten kampa gidiyoruz arada bir. Yapmisligimiz var bunu. Gayet keyifli.

1|0
    0|0
  • gazlambası değilde gaz lambası şeklinde pilli lambalar var işte o işi yaptım. gaz lambası devrilirse çadır yanar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...