Kız arkadaşımla ortak şarkı arıyoruz?

Merhaba arkadaşlar, kız arkadaşımla ortak bir şarkı arıyoruz fikir önerileri olan varsa paylaşabilir mi?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz öyle o öneriyle falan siz fark edip keşfetceksiniz

0|1
    0|0
    • Benden daha hızlısınız.

Eraxy06, bu hanım kızımızın mantıklı görüşünü dinlemelisiniz.
      Özel olmasını istiyorsanız bunu siz birlikte keşfedeceksiniz. O zaman anlamı olur.

• @DoctorGraham Doçta noktayı koyduğuna göre gerisi size kaldi ☺☺

• O an geldiğinde hissedersiniz.
      Örneğin arka fonda güzel bir müzik duyarsınız ona yaklaşır ve öpersiniz. O öpücüğün tadı, müziğin ismiyle birleşir.
      Ona güzel bir şeyler mırıldanırsınız. Tatlı sözler söylersiniz. Oradan bu size bir şarkı çağrıştırır.
      Buna benzer bir çok şey olabilir.
      Bunu normalde ücret karşılığında yapardım ve taktiklerimi bedavaya paylaşmazdım ama size bir torpil geçeceğim :)
      Lionel Richie - Hello
      Kız arkadaşınıza hem duygularınızı anlatmak hem ortamı romantikleştirmek hem de hafif muziplik yapmak adına kullanabileceğiniz harika bir şarkıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=b_ILDFp5DGA

Onunla buluştunuz ve size merhaba (hello) dedi. Gerisini bu şarkı ile getirin.

Hello, is it me you're looking for? (Merhaba, beni mi arıyordun)
      I can see it in your eyes (gözlerinde görebiliyorum)
      I can see it in your smile (gülüşünde görebiliyorum)
      You're all I've ever wanted, and my arms are open wide (aradığım her şeye sahipsin ve kollarımı açıyorum sana)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizim şarkımız Cem Adrian'dan Ben Seni Çok Sevdim.. Bir anlamı, değeri var. Öyle pat diye ortaya çıkmamıştı. 😊

0|2
    0|0
    • Özet geçebilir misin nasıl olduğuna? :)

• hahaha çok iyi ya teşekkürler :)

• Şarkı bu şekilde seçilmez ki. En özel anınızda çalan, her dinlediğinizde size o anı ve birbirinizi hatırlatacak şarkı genelde ortak şarkı olur.

0|0
    0|0
  • ortak şarkı ne ya?

0|0
    0|0
  • Yine yeni yeniden -sezen aksu

0|0
    0|0
  • Yapma öyle şeyler, sonra ayrılırsanız eğer ki, Allah bozmasın, şarkıyı duyunca hüzünlenir, üzülürsünüz

0|0
    0|0
    • Hayırlısı, şu an zaten bir resmiyet yok aramızda geçmişimiz var yine deniycez sağlam alt yapı oluşturmaya çalışıyoruz :)

• Nasıl ne düğünü? Geçici sevdalara şarkı uyduracağına, evleneceğin tek kişiye bir şarkı koy

• Ben şu an bu kişiyi öyle görmek istiyorum. Fakat zamanın ne göstereceği belli olmaz

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...