Hangi partiyi tutuyorsunuz?

Nedenini sormuyorum bir kavga yaratmayın. Sadece meraktan çoğunluk nedir diye soruyorum?

(Ben Chp)

• Chp
    A seç
  • Mhp
    B seç
  • Akp
    C seç
  • Bdp
    D seç
  • Hiçbiri veya Diğer
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1127

En İyi Kız Görüşü

• herkes chp der de nerede bu partinin oyları arkadaş !

6|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Takım tutar gibi parti tutulur muymuş. Nerede görülmüş böyle şey. Varsa böyle birşey müstehakız biz akepe'ye,chp'ye, mhp'ye ve bdp'ye.

Hiçbir partiye inanmıyorum. Hepsinin ortaoyunu oynadığını düşünüyorum.

Kusura bakmayın ama sizlere de inanıyorum. Bu saçma düzenin parçası olmaya devam ettiğiniz için hepiniz suçlusunuz gözümde.

2|2
    1|0
  • memlekette tutacak birsey kaldı mı hala ?

2|0
    1|0
  • Tutuyorsunuz deyince aklıma Türkiyenin en büyük şansızlığı olan ikinci adam geldi aklıma Neresini sıksaydım? (İngiltere ile ilişkilerin gergin olduğu bir dönemde yapılan bir görüşmede, İngiliz görevdaşının elini sıkmasının doğruluğunu kendisine soran gazetecilere cevaben ) Beşiktaşlıyık:/

0|0
    1|0
  • Herkes oy kullanabilir ama bilinçli oy atmak var rastgele oy atmak var çıkarlarına hangisi uyarsa ona ooy atmak var. Yani var da var.Anlamadığım herkes şikayetçi ağlıyo falan oy zamanı yüzde elli akp çıkıyo hakikaten enteresan :):)

2|1
    0|0
  • Osman Paşamız önderliğindeki HEPAR.

1|3
    1|1
  • Parti tutmuyorum, konusunda uzmanlığı olan kişilere oy veriyorum.

0|0
    1|0
  • partı yok dogru var partıye degıl adama oy verıyorum sonuçda coğu rockefellar vadısının mason pıslıkleri

1|0
    0|1
    • Hayatınızda hiç bir masonla tanıştınız mı ? Toplantılarına katıldınız mı ?

Masonluğun onların kendilerinden dinlediniz mi ?

• çok haklısın.

• İşte o yüzden bir tek masonların pislik olduklarını düşünmüyorum. Herkes suçlu. Bazıları daha çok suçlu olabilir. Fakat hepimiz bu gemideyiz. Aynı yolda ilerliyoruz. Hatanın azı çoğu olmaz.

Bir parti seçeneğini şaretleyenlere selam olsun. Sağ olsunlar. Bizi bu hale soktukları için. Diğer diyenlere de selam olsun. Susup kenarda bekledikleri ve birşey yapmadıkları için.

• chp'yi tutuyorum

4|0
    0|1
  • chp tercihim ...

4|0
    0|1
  • Bağımsız Türkiye Partisi - Haydar BAŞ

Bu arada tutmak demek yanlış bir tabir olur ne o öyle takım tutar gibi...

0|0
    2|0
  • chp tutuyorum bnde

3|0
    0|1
  • hepsi bizi s*kmeye çalışıyor

1|0
    0|0
  • Oy Namustur !

3|0
    2|0
  • CHP yi tutuyordum ilk oyumu da bu partiye vermiştim ama ne yazık ki partiyi duman ettiler.. Ne muhalefet varr ne de adam gibi siyaset...

1|0
    1|1
  • Akp ye oy verdim çünkü diğer partiler çok beceriksiz hiç olmazsa bu adamlar işlerini doğru yapıyor çalmayı milleti uyutmayı sömürmeyi ama yine de bu millete haktır

1|0
    2|0
  • sosyalist, barış için çalışan bir partiye veririz işte

0|2
    3|0
  • ben genç paritiyi tutuodum şimdi hiç ::D

0|1
    1|0
    • Ne güzel MAZOT 1 TL olacaktı :) Çifte ikramiye :)) Ev hanımına MAAŞ :)) Herkese İŞ :))

• neydi iş aş haydar baş :D

• genc parti haaa.:D parti propagandası sırasında bir genelev hizmeti vermediği kaldı D:

• A dedim

1|0
    0|1
  • Bu ne yahu, takım tutar gibi. :)

Takım tutar gibi parti tutulursa tabii ki sidik yarışı yapılır:)

0|1
    1|3
  • çoğunluk belli değil mi meclisteki sayıdan ..

0|1
    2|1
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

• mhp ye oy veriyorum ve vereceğim. oy kullanmayanların tayyip paşa dan yakınmalarını da haklı bulmuyorum.

1|0
    0|0
  • CHP

4|0
    1|1
  • Milliyetçi Hareket Partisi

2|1
    2|1
  • Din iman bismiilah amin kitap allah peygamber kuran evliya süphaneke amin euzu billah vs edebiyatı konuşmayan milli devleti savunan bir partiye oy veririm.

1|0
    0|0
  • Milliyetçi Hareket Partisi.

2|0
    1|0
  • Daha önce oy kullanmadım ama bu sefer TKP olur büyük ihtimal.

0|0
    1|0
  • Oy kullanmıyorum.

1|0
    1|0
  • tutmuyorum hepsi de islamcıların oylarını almak için uğraşıyor.

1|1
    1|0
  • Parti tutmuyorum. Siyaseti sevmiyorum.

0|0
    1|0
  • Hiçbiri..

1|0
    2|1
Yükleniyor...