Sinema severler bir defterim var nasıl kullanmaliyim?

Merhabalar arkadaşlar beğendiğim bir defterim var. Sizce bu defteri nasıl kullanmaliyim. Yardımcı olur musunuz günlük hikaye tarzı şeyler istemiyorum. zeyneptogrul@hotmail. com...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kimsenin bilmediği bir şehirde küçük bir dükkanım olsa insanlara kahve yapsam kendi ellerimle kendi seçtiğim müzikleri dinletme fırsatım olsa her şeyi bir tanrı gibi kusursuz planlama gücüm olsa belki o zaman asıl mutluluğu bulabilirim. Ama nedendir bilmiyorum sürekli her şey daha kötü bir çizgide yoluna devam ediyor sanırım beni tanrı unuttu desem isyana girer söyleyeceğim söz. Tanrı bu neden unutsun kulunu bir yerde ona hak vermiyor değilim haklı kulu onu unutalı yıllar oldu çünkü tanrı bu her seferinde affediyor ama ben tanrı olsam çoktan unuturdum başka gezegene yollardım yaşamını orada sürdürürdüm kollarını keserdim belki, belkide bacaklarını keserdim ya da gözlerini kör ederdim..
    Beynime artık güvenmiyorum oda beni sürekli yarı yolda bırakmaya meyinleniyor artık sanırsam oda bir an önce benden kurtulmak istiyor. Beynimin içinde yüzlerce belkide milyonlarca soru vardır. Hiç birine cevap veremiyorum. Sanırım beyin ölümüm gerçekleşiyor, sanırım sona doğru yaklaşıyorum
    insan hiç kendinden bıkar mı? Bıkmamalı saçma çünkü?
    Ben kendimden bıkmadım ki sadece yorgunum, İnsan bazen kendini bile tanıyamıyor,
    - Seni bu kadar hayata karşı karamsar yapan kim peki? Tanrımı yoksa Ailen mi ya da kendin misin?
    Aslında benim bu kadar kötü olmamı kendim sağladım, aslında küçük yaşta yaşadığım kötü olaylar yüzünden oldu belki zamanında küçük kalmayı öğrenebilseydim bunların hiç biri olmazdı, ya da tanrıya dua etmeyi bırakmasaydım belkide beni sevmeye devam ederdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• düzenlice kullan

0|0
    0|0
  • hiç bişey anlamadım sorudan.. sinema severler ve defter? günlük? mail adresi? wtf?

0|0
    0|0
  • Ben sorunu anlamadim cidden?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...