Şarkı söylemede çok yetenekliyim ve şarkıcı olmak istiyorum?

Merhaba ben uzun zamandır şarkı söylüyorum ve gerçekten yetenekli olduğumu düşünüyorum kendimi nasıl gösterebilirim, nasıl sesimi duyurabilirim? O Ses Türkiye'ye falan başvursam oradan yükselebilir miyim? Yabancı şarkılarda çok iyiyim, Gerçekten çok istiyorum ve herkes sesini harcama falan diyor, ne yapmam lazım?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• gunah benime cover at instada paylas un yap sonra eski turkulerden bir kac tane oku youtube a at ondan sonra o ses filan olabilir ve bir kaset cikar sadece fanlarin dinlesin biraz egon olur bir kac aya kaybolursun zaten

0|0
    0|0
    • Zahmet edip yorum yazmışsın ama insanları hayal kırıklığına uğratmakta birincisiniz

• Benim yabancı dilim var 1 sene sonra zaten taşınıcam yurt dışına, umarım orda bir fırsat yakalarım

• umarim orda ilgi daha fazla emin ol

En İyi Kız Görüşü

• O ses ten bir halt olmaz. Jüriler kötü. İrem derici ye bile dönmedi salaklar. Şimdi hepsinden daha yüksekte irem derici.
    Lady gaga nasıl yükselmiş araştır. Çok zor bir şey. İyi bir sermayen olması lazım. Güzel bir klip çekersen tutarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O ses türkiye iyi bir fırsat ciddi bir yer bence oraya başvur şansın bol yolun açık olsun.

0|0
    0|0
  • O ses dedin bittin

0|0
    0|0
  • hiç durma ne duruyorsun?

0|0
    0|0
  • ssin varsa ol

0|0
    0|0
  • yardımcı olayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herkes sanatçı herkes şarkıci neyi harcama :) taş catlasa bir iji yıl zirve okursun sonra yine evine işine para yok artık oyunculukta sarkicilikta herkes istiyor bunları ve bolca var...

0|0
    0|0
    • Niye insanların hayallerine yıkıyosunuz belki sesim gerçekten iyidir.

• ben kötü müdür dedim? hayaller güzelde onlara çok aldanmamak lazım hayatın görüşte belirttiğim gibi gerçekleri var yoksa buyur istediğini yaparsin zaten güzel olsun sesin diyorum ki tek sen misin? beni edebiyattan bile soğuttular artık işe yaramaz diye..

• Tamam ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...