Aldığınıza ve okuduğunuza pişman olduğunuz kitaplar var mı?

Kitaplığınızında boş yere duran, aldığım güne verdiğim paraya lanet olsun dediğiniz kitaplarınız hangileri 😊

1|0
35|8

En İyi Kız Görüşü

• Mustafa Kutlu/Sır. Gerçektende sır gibi bir kitaptı hiçbir şey anlamamıştım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Okumadığım kitaplar var. Fakat aldığıma pişman olduğum yok. En kötü bildiklerimi tekrar okuyorum. Yinede az çok bişe katıyor hepsi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• alıp okumadıgım var ısmını begenmeyıp :/

0|0
    0|0
  • Olmuştu ama adını unuttum 😂

0|0
    0|0
  • Bir wattpad kitabı... Fala sıkıcı çıktı. Bilmeden almıştım bir de. 🙈

0|0
    0|0
  • Hafıza ve Telepati.. Birisinin önerisi üzerine almıştım, rezaletti bana göre. Çeviriden de kaynaklı olabilir tabi ama genel olarak yazarrın kurgusu ve yazımı çok sağlam değildi

0|0
    0|0
    • Ben de hafıza ile ilgili bir kitap almıştım yazarı da bir Türktü ama adını hatırlamıyorum bu tarz kitaplarda çoğu sadece para kazanma amaçlı olarak basılabiliyor maalesef

• KEsinlikle..

• hayır yok

0|0
    0|0
  • Ya hem omrunden hem cebimden gitti trendeki kiz adli sacma sapan romana polisiye gerilimmis ben katili ilk sayfada anladim bide newyork times de falan ilk siradaymis diye aldiydim o donem

0|0
    0|0
    • Hadi ya ben onu arkadaşıma hediye olarak almıştım sırf bestsellerden diye o kadar kötümüydü 😔

• Kotununde kotusuydu kitabi eve getirmedim bile memlekete goturdum okurum orda diye bitirince yatakta ayaga kalkip tekme atip duvara firlattigimi biliyorum

• 😂😂 Tamam o anları hatırlatıp tekrar sinirlendirmiyim seni 😄

• Kopek egitimi icin almistim 4 yil once. Anladim ki egitim icin okumam yeterli degil uygulamam lazim. Ise yaramadi tabi. Kendi yontemlerimle adam oldular.

0|0
    0|0
  • Var öyle bir kitap ama sırf türk edebiyatının klasiklerinden birisi olduğu için hala kitaplığımda duruyor. Yoksa içerik olarak yer kaplamaktan başka bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • lise çağlarında aldığım saçma olan vampirli fantastik kitaplar

0|0
    0|0
  • Yabanci yazarlarn kitaplarini pek sevmiyorum her seferinde arkadaşlarimin övgüsüyle aliyorum ve samimiyetsiz geldiği için 10. Sayfada bırakiyorum

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu.

0|0
    0|0
  • şu an hangileri olduğu aklıma gelmedi ama çok var öyle kitap s

0|0
    0|0
  • bitane vardı bir garip turta davası diye ne saçma bişeydi o 😂

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • By by türkçe 🙈🙈🙈

0|0
    0|0
  • Evet var Aldous Huxley in cesur yeni dunya kitabi igrenc

0|0
    0|0
  • Ingilizce icin okudugum sacma dunyayi alt uste eden 3 bacakli bitkilerin kitabi :)

0|0
    0|0
  • Elif şafak vardı sattım

0|0
    0|0
  • Var ama isim vermek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Ewet 30 yasa meltuplar isimli kitap iyi olmaktan uzakti

0|0
    0|0
  • Olasiliksiz diye bir kitap var verdigim paraya da okumak icin verdigim zamana da aciyorum😑

0|0
    0|0
    • Ben o kitabı okumayı düşünüyordum ya baya popüler de merak etmiştim, o kadar kötü bir kitap mı?

• Bana gore okumaya degmeyecek bir kitap ne bir heyecan var ne de ogreten bisey var tamamen gereksiz ama seni etkilemek istemem merak ediyosan oku umarim pisman olmazsin😊

• "S ktir et" bir sayfa okudum rafa koydum. Yıllardır duruyor. Acayip sıkıcı bir kitap.

0|0
    0|0
  • John Green Alaskanın Peşinde. Net.

0|0
    0|0
  • Aylak Adamı yırtarak çöpe atmıştım. Yırttığım tek kitap. Üzücü

0|0
    0|0
    • Okumadım ama edebiyatımızın kült kitaplarındandır çok mu kötüydü?

• Hayır güzeldi. Bendeki anısı kötüydü. Dayanamadım, çok kötüydüm. Hakkını helal et Yusuf abi

• Bazı tarihimsi romanlar

0|0
    0|0
  • " deşifre"😡😡

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir saygısızlık yapmam. Emek var her bir harfinde

0|0
    0|0
    • Ama bazı kitaplar özellikle kişisel gelişim kitapları sadece ticari amaçlı yayımlanabiliyor insanlar kandırılıyor oysa kitaplar insana bir şeyler katmalı ve öğretmelidir

• deşifre ve aylardan aşk

0|0
    0|0
    • Deşifreyi 2. yazansın ne var bu kitapta böyle?

• adını unutmuştum yorumda görünce hatırladım zaten o derece sevmedim jfjffjfj birkaç sayfa okudum bıraktım daha da elime almadım beklentimi karşılamadı açıkcası büyük bir hevesle almıştım.

• Var beğenmediğimi geri dönüşüme atıyorum

0|0
    0|0
  • Sıkılırsam bırakırım okumam.. vardır illa..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 7

• Kuranın mealini bir okudum, daha önce arapçasını okuduğuma pişman oldum.

0|1
    0|0
    • Arapça bilmiyorum ama ikisi arasında baya bir fark olduğu söyleniyor haklısın

• Eğer bu kitabı gerçekten tanrı yazmış olsaydı evrenin sırlarını yazardı, kimin kimi düzeceğini yazmazdı.

• Adamsın kardeşim seni çok iyi anlıyorum 😀👍

• Yokk

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Fazla okumam

0|0
    0|0
  • Lanet olsin Keloglan masallarina

0|0
    0|0
  • Okuyacağım kitabı araştırıp alırım genelde

0|0
    0|0
  • Ahmet ümit-sultani öldürmek
    Bir türlü bititemedim bu kitabi hic sarmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...