Ciltli 2 kitap mı karton kapak 5 kitap mı?

Sefiller kitabını alacağım. 2 kitap halinde ciltli olanı var, bir de 5 kitap halinde karton kapak olanı. Ciltli olan 20 küsür lira daha pahalı.

Sizce hangisi? En sevdiğim ciltli kitap normalde, ama 900 sayfaya yakın oluyor tanesi, okuması zor olur gibi geldi.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben karton şeklinde 5lisini almıştım. Pahalılıktan çok taşıması çok zor olur onu yahu yer kaplar ağırlık yapar diğerini koyarsın çantana rahat rahat taşırsın.

1|2
    0|0
    • Yani taşınmasından ziyade kitaplar yıpranınca moralim bozuluyor. Ciltli kitabın ortalarına geldiğimde açılacak bozulacak üzülürüm öyle :/

Kitabı begendin mi?

• Şu an elimde ciltli olan en fazla 500 sayfalık kitap var, bunun ciltlisi 900 sayfaya denk geliyor ne bileyim ne kadar dikkatli olursam olayım bir açılma olur illa ki.

O zaman 5 kitap daha iyi, teşekkürler :)

• Pardon yav, ben yazdığını yanlış okumuşum. Evet 900 sayfa çok, açılmadan çok okurken bile zorluk çekersin çok. Evet 5 kitap güzel, rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ciltli, sen seviyorsun okumayı bence fazla gelmez 900 o 20lik farka da bir kitap daha alırsın. Sorun çözüldü 😊☺️😅

1|0
    0|0
    • Ciltli daha pahalı, aradaki 20 lira cebime kalmıyor yani 😅

• O zaman ötekini al 😂 Zaten yüzünü az görüyoruz 900 olurda gömülürsün kitaba hiç görmemem 😂

• karton kapak 5 kitap
    taşıması daha kolay olur 😶

1|0
    0|0
  • Ben 2 cilt aldım iletişim yayınları çeviri çok güzel tavsiye edeirm.. tabii bazn anlatım uzun sıkıci oluyor

1|0
    0|0
    • İletişim değil İş Bankası düşünüyorum, en iyi çeviriler genelde ondan çıkıyor.

• Ben alırken iş bankası 92 iletisi 47 tl idi. Belki ben de onu alabilirdim. Ama 2 si de güzel çeviri olunca araştirdim. bu kadar fark vermedim.

• Evet hala öyle, internette 42 5 kitap 66 da 2 kitap oluyor.

• 5kitap olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Karton kapak 5

1|0
    0|0
Yükleniyor...