Sürükleyici tarihi roman tavsiyesi olan var mı?

Tarihi roman tavsiyesi verebilecek olan var mı?

0|0
18|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih romanları benden sorulur, hangi dönemle ilgili roman istiyorsun? Okumak istediğin, dönemi, olayı veya savaşı söyle ona göre kitap tavsiye edeyim. Tarih romanlarının çoğunu okudum.

1|1
    0|0
    • Hocam ben yakın tarih romanları tavsiyesi alabilirim :) osmanlı ve avrupa tarihi de olur biraz

• teşekkürler :)

• Birşey değil :) Birde Bernard Cornwell'in yazdığı "Azincourt" isimli romanı da tavsiye ederim :) Yüzyıl Savaşlarının bir bölümünü anlatan çok güzel bir roman. Ingilizler 6 bin usta okçusuyla Fransızların 30 bin zırhlı askerini yenilgiye uğratıp destan yazıyorlar :)

Kızlar Ne Diyor 17

• Beyazıt Akman - Son Seferad
    Uslubunun anlasilir ve profesyonel olusu beni etkilemisti. Cok fazla olaya bir anda karisiklik olmadan tanik olabiliyorsun.

0|1
    0|0
  • Ahmet ümit beyoğlunun en güzel abisi

1|1
    0|0
  • kurşunlanan türkoloji diye bir kitap vardı roman değil ama soykırımları filan anlatıyo sürükleyici ve bence her türkün okuması gerek :)

0|1
    0|0
  • Dan Brown/Cehennem bigunde okumustum. Cok iyi bir roman.

1|1
    0|0
  • "Türkiye tarihi" diye bir filtren yoksa Umberto eco/Prag mezarlığı

0|1
    0|0
  • Malcolm x tarihi degil ama super

0|1
    0|0
  • İstanbul Hatırası/Ahmet Ümit. Hem polisiye hem tarih sonunu tahmin edemeyecegin turden.

1|1
    0|0
  • Roman miı😡😡

0|1
    0|0
  • Moskof cariye hürrem 👍👍👍

0|1
    0|0
  • Hiçte sevmem hıhh

0|1
    0|0
  • Kayı serisi

0|1
    0|0
  • Gece evi serisi

0|1
    0|0
  • Şah Sultan okurken sıkılmazsn hiçcc

0|1
    0|0
  • Anna Karenina, iki şehrin hikayesi.

0|1
    0|0
  • Anna Karenina

0|0
    0|0
  • incir kuşları bir kaç saate bitirirsin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• ''Sinan Akyüz-İncir Kuşları'' romanını okumalısın. Ben gece otobüs yolculuğunda başlayıp bitirmiştim,5-6 saatte. Sürükleyicidir. Yakın tarihteki Bosna Savaşı'nı, aşk ve inanç ile mükemmel harmanlamış bana göre. İnşallah beğenirsin, iyi okumalar..

1|1
    0|0
Yükleniyor...