Böyle bir kitap tutar mı, satar mı ?

Arkadaşlar şöyle roman havasında biyografimi yazmak istiyorum, hayatımdan geçen platonikten tutun da hüsranla sonuçlanan aşklarımı anlattığım ve o zamanki duygularımı resmettiğim,ilkokuldan başlayıp şimdiki zamana kadar uzanan, yaptığım yanlışları kuramadığım ilişkileri, hissettiğim duyguları ve hüsranlarımı anlatan bir kitap. Sizce okunur mu böyle birşey?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Millet napsın senin biyografini ya hayal kurma :D

1|0
    0|0
    • bilmem belki kendinden birşeyler bulur.

Kızlar Ne Diyor 5

• birinin kafası gözü kırılmamışsa

ölen kalan yoksa

psikopatlık,bilim kurgu kırıntıları,yüksek hayal gücünün somutlaştırılması

...

yoksa okumam

ha feci akıcı bir üslubun vardır o ayrı

0|0
    0|0
    • akıcılık ve hayal gücünün somutlaştırılması kitabın güçlü yanları olacak

• Kullandığın dile ve anlatım biçimine bağlı tabi. neden olmasın.

0|0
    0|0
    • yani, ben insanların okurken kendinden birşeyler bulmasını, kendi iç aleminde yaşadıklarıyla paralelikler bularak okuduğu bir kitap olmasını düşünüyorum.

• Olay örgüsünü iyi yaparak romanın akıcılığını sağlarsan neden olmasın

0|0
    0|0
    • sağol görüşün için. aslında merak ettiğim insanlar ne kadar kitap okuyor ve bunun ne kadarının ilgisi aşk ve ilişkiler üzerine

• Hadi bakalım kolay gelsin :)

• sağol:))

• ünlü biri değilsin biyografini kim ne yapsın

1|0
    0|0
    • roman kahramanları ünlü olmuyor ki, biyografi dediğime bakma, kendi hayatımı anlatıcam ama roman tarzında olacak

• belki olur o zaman

• eğer enteresan , sürükleyici, komik, derinse olabilir, aaa birde anlatımın etkileyici olmalı

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum. enteresan tarafı hiç mutlu sonla bitmemiş olması.:))

Erkekler Ne Diyor 6

• Sanmıyorum zaten çoğu insan senin oyunlarını (Aşk olsaydı 1 kişi olrdu 1 defa olurdu) okuyacagını düşünmüyorum belki gülmek için olabilr...

Yanlış anlama ama bu böyle oyun oynamışsın işte geçmişte

0|0
    0|0
    • hayır sen beni yanlış anladın. ben plotonik ve yaşayamadım aşklarımdan bahsediyorum. çapkın değilim. hayatımda bugüne kadar sadece bir kız oldu onlada 1 ay sürdü.

• kahraman tezeoğlunun kitaplarnı oku ona benze rbirşey yazarsan acaip tutar salak kahramanın saçmalıklarını kafasından sıktıklarını okuyorlarsa seninkini ayli hayli okurlar

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal tutmaz çünkü ünlü biri değilsin normal bir insanın biyografi tarzı bir kitabını kimse satın alıp okumaz.

0|0
    1|0
  • dene bakalım..

0|0
    0|0
  • Deneme mi yazmayı düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • aynen ya bu ama kendi hayat hikayemi, yaşadığım fırtınaları kaybettiklerimi, hayatın bana vermediklerini aldıkları ama ön planda aşk olacak. malum herkesin ilgi gösterdiği yegane olgu.

• Açıkçası ben bir kitap almaya gittiğim zaman tanınmış bir yazarın kitabını almayı tercih ederim. Senin çıkaracağın kitabının satılması için hele ki bu bir deneme senin reklama ihtiyacın var. Bu reklam olmazsa eğer senin kitabını ancak sen alırsın ve çevren. Deneme yerine daha farklı bir kitap çıkarmanı öneririm. Bilim kurgu olabilir, aşkta olabilir; lakin deneme falan bence unut sen o işi.

• işte aşkla alakalı zaten, biyografi dedim ama başta. deneme biraz ağır kaçar gibi

• Ben de yurtdisina ciktigimda yasadigim olaylari arkadaslarima anlattigimda "Olm bu hikayeleri kitap haline donustursene" diyorlar. Ben de dusunmuyor degilim hani.

Roman degil de deneme olur seninkisi, neden olmasin. "Deneme"den zarar gelmez.

0|0
    0|0
    • benimde var yurtdışı anılarım ingilterede. işte bende bundan dolayı soyundum aslında bu işe.oldu olcak ta geriye çocukluğuma götüreyim dedim olayı

• Benimki de cinsellikle alakali degildi. Her neyse, yaz sen okuyan olur illaki.

1 kisi bile okusa, kardir.

• neyse zaten konu aşksa gerisi teferruat. bakalım herhalde 1 senede biter.

Yükleniyor...