Beren Saat'in oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Türkiye'de oyunculuğunu beğendiginiz kadinlar kimler?

Ben Beren Saat'in sadece 1 rolle (bihter) parlayıp eğitimi olmadiği icin baska bisey uretemeyen abartilmis oyunculardan oldugunu dusunuyorum. Cok guzel ona diyecek bisey yok. Ulkemizde maalesef oyunculuk guzellikle bir tutuluyor. Guzelsen iyi oyuncu olarak anilma ihtimalin artiyor. Ornegin melisa sozenin oyunculugu beren saat, tuba buyukstunden cok daha iyi ama. Turkiyenin en iyi aktrisleri olarak bunlar gosteriliyor. Siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bihter rolünde de ben şahsen beğenmiyordum. Sığ, kokona bir kadını canlandırdığı ve tipi müsait olduğu için kotardı.

Tek beğendiğim hali Türkiye'nin Yıldızları'ndaki bicirik haliydi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fenomen olan ve cok sevilen karakterler var yalan dunya orcun genis aile ulvi avrupa yakasi burhan vs bunun gibi bu adamlar ultra yakisikli degilki karakterlerini cok iyi yapiyorlar sadece ve seviliyor yani simdi dizilerde basrol guzel yakisikli olur anlarimda ama sanki best model izliyoruz adamin tum sulalesini best model den almislar sanki ergenler izliyor simdiki dizileri dizileri yapan biraz akilli olsa halki temsil eden karakterler yapar halk seviyor cunku ultra zengin yakisikli guzel boyle dizi olmaz eskilerden de sener sen kemal sunal munir ozkul adile nasit aysen gruda..

1|0
    0|0
    • Beren saatin oyunculugunu bende begenmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• o kadının ne tıpıne ne karakterine ne de oyunculuğuna ısınamadım , problem bende olabılır kısacası sınıfta kaldı benım gozumde

0|0
    0|0
  • abartılmıs biri

0|0
    0|0
  • Oyunculuğu on numara

0|0
    0|0
  • Sadece o kadının sevişme sahnelerine bayılıyorum o kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet insanlar eskisi gibi yeteneğe bakmıyor. Şarkıcılıkta öylr oldu. Güzelse o kişi hemen seviliyor ve yükseliyor. Çirkinse sönüp gidiyor. Bu yüzden estetikler bu kadar arrtı

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim bende oyunculuğunu beğenmiyorum.. bihter olarak kalsın başkada bişey olamaz zaten

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum oyunculuğunu.

0|0
    0|0
  • baska bı sey uretemeyen mı? daha once hatırla sevgılı de de sonra fatmagul de de gayet basarı bı sekılde role gırdı. ve hepsı bırbırınden cok farklı karakterler olmasına ragmen hepsını de guzel yasattı.

0|0
    0|0
  • Melisa Sözen de güzel bir kadın aslında.

0|0
    0|0
    • Evet cok naif bir guzelligi var ancak beren ya da tuba kadar gosterisli bir guzelligi ve magazinselligi yok

• Ben beren saatin oyunculuğunu beğeniyorum. Farklı farklı rolleri oynadı ve hepsinin altından kalkabildi. Bunun dışında Fahriye Evcen ve Canan Ergüder''in oyunculuğunu da beğeniyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...