Yeni Biscolata Mood reklamını kimler izledi?

:D:D bu reklamı seviyorum :D:Dbenimle aynı fikirde olanlar var mı ? :D:D:D:D:D

link

link

Güncellemeler:
chemistzy arkadaşımıza katkısından dolayı teşekkürü bir borç biliriz :D:D

link

0|0
14|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Geçen birisi daha açmıştı bu reklam ile ilgili bir soru .

Göz zevkinize hitap ediyor işte ne mutlu size .

1|0
    0|0
  • şu italyanda tip var mı? türkiyede yoldan geçen 4 erkekten 1i böyle. biraz kaslı o kadar. ayrıca şu ispanyolda hafif kırıklık var.

bak kıskandığım falan yok, yakışıklı adama yakışıklı da derim. fakat kız olsam bunlara vermezdim. ha siz verirsiniz, birşey diyemem tabi.

alın size yakışıklı link

link

link

1|1
    1|0
  • ilk link biraz gay p*rnosu girişi gibi geldi ya:D ilk çıkan biscolata reklamı güzeldi ama. neyse yine de birşeyler öğreniyoruz böylece

1|0
    0|0
  • ürün, çikolata ve en büyük hedef kitle kızlar olunca reklamlar da böyle olmuş yazık. çekim ve kurgu çok kötü aynı hikaye ile çok daha iyi reklamlar çıkabilirmiş.

çikolatanın hazzını yaşatacağına erkeklerin hazzını yaşatmış ama tabiki amaç ilgi çekmek ürünü satmak ise bu şekilde ilginç, ürünü hiçe sayan hikayelerde olur.

bu kadar reklamlarını yayınladın ajansın isminide verseymişsin : )

Proximity İstanbul' dan çıkmış bir proje belirtmek isterim.

1|0
    0|0
  • Ne reklammış ya Türkiye'nin gündemine oturdu.

1|0
    0|0
  • Hay biscolata kadar taş tüşsün başınıza :D her gün aynı soru, hakkaten reklamın iyisi kötüsü olmazmış, bu kadar saçma bir reklam bile bu kadar sansasyon yaratıyosa hakkaten başarılı olmuş demektir.

0|0
    1|0
  • satış rekoru kıracağı kesin :) biscolata alanların en az yüzde sekseni kadın olacağından eminim :)

1|0
    0|0
  • Bende seviyorum...

2|0
    0|0
  • konu nedirki sadece reklam işte...

herkes kafayı takmış bu biscolata reklamına...

acaba erkeklerin yakışıklı olmasımı kadınların dikkatini çekiyor?

1|0
    0|0
  • resmen gülme krizine grdim ya ne saçma hele o ağacın altında gitar çalma sahnesi yokmu hangi camışın aklına geldiyse...:D

0|1
    1|0
  • kızlar kusura bakmayın ama reklam bisküvi reklamı gidin alın bisküvi yiyin yerkende o erkekleri düşünün :)

0|0
    2|0
  • en iyisi bu :)) link

1|0
    0|0
  • yok biz adriana limanın oynadığı cips reklamlarına bakıyoruz

1|0
    0|0
  • Biz o reklamlarda türk erkeklerinide görmek isteriz.

1|0
    0|0
  • iyi kızlar yesin o zaman erkekler olarak protesto ediyoruz :)

1|0
    0|0
  • Bunlar sıradan erkek :D sen armani jeans,calvin klein,diesel da oynayan mankenlere bak :D

1|0
    0|0
    • onlar reklam arasında görünmüyor ama :D:D

• Yok öyle gözleri sekiz çizen kadınları beğenmiyorum. :D bi yere bakcak :-)

• :D:D o da güzel

• Hiç beğenmedim hatta rtük e şikayet edicem :)

İnsanın psikolojini bozuyor bunlar ya :D

0|0
    0|0
  • biscolata sahibinin gay olduğunu falan düşünmeye başladım. beğenmiyordum reklamını şimdi iyice nefret ettim. ama biscolata yenir yani yenmiycek gibi değil.

0|0
    0|0
  • reklamlardan nefret ediyorum :)))

0|0
    0|0
  • sütlaçlar çukulata reklamında olunca.tatlı kadınlar.marketler önünde kuyrukmu oluşturuyor.kadınlar için aslında böyle düşünüp reklam çekmek aslında ne acı

0|0
    0|0
    • dikkat çekici olduğu kesin. şimdiye kadar hep kadınlar malzeme olarak kullanıldı... sıra erkeklerde...

• bu reklamda erkeklermi, küçük düşüyor sence. yoksa bu reklamdaki erkeklari görünce delireceklar denilen kadınlarmı

• tv deki kadınları gören erkekler mi küçük düşüyor yoksa tv de erkekleri o duruma getiren kadınlar mı?

• ben izledim

0|0
    0|0
  • kızım abazamısınız ya..

1|2
    2|0
    • önüne gelen bu reklamı konusuyor..artık böyle düşünür oldum

• dediğin gibi senin şahsi düşüncen sadece bu . bu arada neden gizli cevap :)))))

• siz türk erkeklerine bakın..siz bizlerle mutlu olursunuz...bosver reklamı sen..hem fazka yakısıklı olursa aldatma riski yüksek :D

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...