Türk sanat müziği/ Türk halk müziği dinler misiniz?

Eskilerden nadir dinlenen parçaları tsm. yi çok seviyorum, , aynı şekilde türküleri de... Zeki Müren, Belkıs Özener, Nesrin Sipahi, Erkin Koray, Fikret Kızılok... Özgün müzikten Nurettin rencber, Onur Akın, Yusuf Hayaloglu, Mahsunu Şerif, Musa Eroğlu ve benzerleri... Su an bu parçalar unutuluyor😒 Sever misiniz arada nostalji dinler misiniz? Müzik tabi ki zevk meselesi... Tarzı olanlar için gelsin...😊

1|3
1417

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sarkilar seni söyler, fkirimin ince gülü, gökyüzünde yalniz gezen yildizlar. ah su eskiler😪Insanin ruhuna dokunuyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Müzik listelerim hep bu şarkılarla doludur. Maalesef ki unutulmaya başlanan şarkılar. Halbuki en saf duygular bu şarkılarda yaşanır. Ayrıca 'Sevemedim karagözlüm' her gün bıkmadan dinlediğim şarkılardan biridir..

1|0
    0|0
  • İkisini de dinlerim

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • dınlerım kanks

0|0
    0|0
  • Arada dinlerim hüzünlenmek istediğimde falan

1|0
    0|0
  • İyi de bunlar türk sanat müziği eserleri değil, bence sen arabeski çok seviyorsun

0|1
    0|0
  • Rakıyı mezesiz içerim zekisiz içmem.

0|0
    0|0
  • TSM TKM çok dinlerim

0|0
    0|0
  • Elbette dinlerim :)

0|0
    0|0
  • Arada

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet. Münir Nurettin Selçuk, Müzeyyen Senar, Seyyan Hanım ve Mualla Mukadder 'i de ekleyelim listeye

0|0
    0|0
  • türk halk musikisi

0|0
    0|0
  • Belkıs özener
    Nesrin sipahi
    Şükran Ay hastayım bunlara

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Oy oy en sevdiklerim. Hele o sevemedim kara gözlüm yok mu allahım 😊 saydıklarının hepsini dinlerim zaman zaman.

1|0
    0|0
  • Ben dinliyorum ama eskileri boyle..

0|0
    0|0
  • Nadir dinlerim.

0|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Bayılırım

0|2
    0|0
  • Dinlerim,, cok cok severim

0|0
    0|0
  • Ben erkin Koray ve nurettin rençberin hastasıyım nerdeyse bütün muziklerini dinledim ve çok seviyorum ikisinide

0|0
    0|0
  • Sanat müziği severim.

0|0
    0|0
  • Evet çok severim dinlerim :)

0|0
    0|0
  • Bende sanat müziği severimm

0|0
    0|0
  • Hic sevmem cok sıkıcı bence