Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?

Bence şarkılar anlamlı geldiğinde anlar bir çok insan.

0|0
18|9

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalamaya başladığında... dünyanın grimsi rengi yerini tatlı bir pembeliğe bırakığı zaman... her evin camında hala panjur görüyorsa kızlar aşıktır.. erkekler ne zaman arkadaşlarını eker, yapmadığı bir çok şeyin içinde bulursa kendini odur aşkın yaşantısı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben insanların %99 unun aşık olduguna inanmıyorum ya da ben aşk kavramını büyütüyorum sonuçta herkes 10 kişiye aşık oldugunu söylüyor sevgilimler canımlar cicimler sonu başka biri başka biri devam et...

%80 i Görsel olarak hoş buluyor

%15 i arkadaşlarımın var benimde olsun

%4 ü mantıgıyla bu işlere giriyor

%1 ihtimal veriyorum oda vardır illaki öyle birşey

Ama benim abimi sevdiğim kadar sevgiyi bir kıza duyabilirsem ona aşıgım derdim...

0|1
    0|0
    • kardeşim çok haklısın

en iyi cevaba aday senin cevabında

ama emin ol o yüzde bir hala var

• eğer ben abimi bu kadar çok sevmesem o ihtimali vermezdim zaten ama benim abim benim ütopyamdır onun kafa yapısında bir kız arkadaşım olsa peşinden koşardım... Fiziğini yüzünü önemssemezdim ama böyle birşey olacagını sanmıyorum... O yüzden zaten 7. sınıftan beri daha hiç bir kızla başbaşa biryere gitmedim...(Manita olarak)

• heralde olamam da anlayamam da :)

0|1
    0|0
  • sevdalı şimdi bir cevap verirdim de sorunu mahvetmek istemedim o yüzden sana özel adam gibi cevap vereceğim ben şöyle anlıyorum aşık olduğumu konuşurken o kişi ile heyecandan sesim titriyorsa anlarım;)

0|2
    0|0

• Aklima geldiginde goz kapaklarim segiriyorsa seviyorumdur.

1|2
    0|0
  • sabah uyandığında onu,gece yatarken onu düşünüyorsam demek ki...

0|1
    0|0
  • Onu düşünüp aptal aptal gulunc anlarsın:D

0|1
    0|0
  • Hayaller kurarsın filan

0|1
    0|0
  • Onu düşünüyorsam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...