Konya nasıl bir şehirdir arkadaşlar ?

evet arkadaşlar KONYA nasıl bir şehirdir? şehir planlaması nufusu insanı vs. vs.. bilgisi olalar paylaşabilirmi ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• ankaralıyım, ama konyaya sık sık gider geliriz, Ankara gibi sol eğilimli bir şehre göre oldukça muhafazakar insanları var, mesala burada eşarplı daha rahat dolaşabiliyorsunuz, her zaman sizinle sohbet etmek isteyen çarşı olsun, pazar olsun, otobüs olsun bir yaşlı teyze çıkıyor, genel olarak sakin, kafa dinlemek isteyenlerin tercih edebieceği bir şehir, en hareketli yeri zafer meydanı, orada cafeler falan var, disco ve bara hiiiç rastlayamazsın, mevlana müzesi tarafları ayrı bir dünuya, gezip görmelisin o bedesten çarşısını falan mü-kem-mel bir şehir :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gez dünyayı gör konyayı demişler ama bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • turkıye nin toprak bakımından buyuk bir şehir 42 plaksı

0|0
    0|0
  • Çok güzel bence

0|0
    0|0
    • Ereğli çok güzel

• merkezi nasıl ?

• Güzel İstanbul gibi aşırı kalabalık değil insanları da kaba saba değil ben 5 gün kaldım orda güzel yerdi.

Erkekler Ne Diyor 7

• askerlik yaptım orda konya bölge komutanlığında ... sakin şehir... askeri kaziklamayi sever lokantaları normal 4tl verdikelri menemen asker gelince 8tl oluyor :) sosyal aktivite olarak çok imkana sahip değildi... Mevlana süper gercekden insana huzur vere biliyor ...

0|0
    0|0
  • Gizli şekılde içenlerın memleketı.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama yarın Konyaya gitcem öğrencez

0|0
    0|0
    • iyi gelince yazarsan sevinirim...

• yobaz insanlarla dolu bir şehir

0|0
    0|0
    • hepsi mi ? ya da yobazlık tam olarak ne ? diğer herkes övüyor şehri? yoksa diğerleri hep konyalı mı ?

• orda okudum güzel memleket. insanları falan iyi.

0|0
    0|0
  • etli ekmek diyorum başka bişe demiyorum

0|0
    0|0
  • Düz olduğunu ve sularının kireçli olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...