Bana teşkilat ismi önerir misiniz? Gizli olacak (gerçekte olmayan- hayal ürünü)?

Hayal gücünüzü konuşturun :))

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• İmmunities

1|0
    0|0
    • güzelmiş ismi peki ortada gerçekten öyle bir teşkilat var mı :D

• kullanabilirim dimi sıkıntı yok :D sonra hikaye tutar da dillere dolanırda ben çıkardım örgütü deme :D veya de örgütün lideri yaparım seni koçum :D

• Tepe tepe kullan :D

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

• TESLA. teskilatin acilisini bilmeden isim vermek him. teskilat normalde bilim uzerine yatirim yapan bir sirket ama sirketin fonunu aslinda... senin istedigin sey icin yapiyolar bodrum katlarinda gizli bir kapiyla aciliyo falan

0|0
    0|0
    • nıkola tesladan özenmişlerse harika

• @tarizok benim fizik ogretmenimde. dolayisiyla bende. adamin birkac tane efsanesini anlatti , dogrulugunu bilmiyorum fakat suanda devletin elinde olan ve icadi aciklanirsa dunyanin duzenini degistirecek seylerin icadiyla ugrasmis biri.( dogrulugundan hic emin degilim ama galiba hava durumunu degistirebilen bir makina yapmis , uc dort oda buyuklugunde fakat devlet tarafindan el koyulup zincir vurulmus cunku oyle bir guc tum dunyanin akisini degistirebilir kiyameti aninda getirebilir kafasiyla. o donem herkes katolik tabi. )

• kablosuz elektrik iletti ve kanıtladı bu deneyı evde yaptım gerçekten oluyormus

Yükleniyor...