Kitap severler buraya?

arkadaşlar bukowski okuyan var mı aranızda hangi kitabını ya da kitaplarını okudunuz

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar'ı okumuştum. Ve kitaplığımda mevcut olan diğer kitaplarına da göz gezdirdim. (Ekmek Arası, Büyük Zen Düğünü, Sıcak Su Müziği, Hollywood, Factotum) Bu kitaplarını okumamamın nedeni kendisinden hoşlanmamam ve yazdıklarının edebi bir değerinin olduğunu düşünmemem. Saygıyla.

0|1
    0|0
    • haksız değilsin gerçi onunda iddası olmadı hiç bir zaman:)

• bakmalısın okumalısın belki değişik bir tat olur sana tavsiyem ekmek arası

• Az önce tekrar elime aldım Ekmek Arası'nı ve biraz içine baktım. Benim için yine pek iç açıcı görünmüyor. Fakat madem öyle diyorsunuz; okuyacağım. Teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• chuck palahniuk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç bir kitabını okumadım sanırım, kitapları hangi konular uzerine işlenmiş?

0|0
    0|0
    • şiirleri de vardır öykü ve romanları da yeraltı edebiyatı de denilen bir akımın öncülerinden dir rahmetli :) yani terbiyeli iyi aile çocuğu değilde kitaplarında alkolü seks i serseri bir yaşamı anlatır eh ilk bakıldığında kaba dır iticidir argo yüklüdür ama sonuçta bizden birilerini yani süper kahramanları prensleri değilde sokağın insanlarını anlatır

• sağol umarım sende aşarsın kendini yaşına uygun düşünür ve daha çok kitap okuyup geliştirirsin kendini

• bir kaç ay önce okumuştum en son kitabımı, gelişim bitmez bence, insan okumaya öğrenmeye açtır, okumaya zaman bulamıyorum, çalışıyorum.

• Okumadım ama çok duydum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...