Ölmeden önce mutlaka okunmalı dediğiniz kitaplar?

Genel külrür maksatlı ölmeden önce mutlaka okumalısınız dediginiz kitaplar nelerdir. kitap okuma sevgisi kazanmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

1|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi çevremdeki arkadaşlarım kitap okumuyordu. Bende herkese kitap okutmaya adamış bir kitap severim. Kızlı erkekli tek tek uğraştım yani, ve başardım.
    Kızları bilirsiniz kötü çocuk, vampir, bunları sever. Kızlara Obsidiyen, Bana Dokunma, Fısıltı (Becca Fitzpatrick), Kötü Çocuk, Karanlık Lise...
    Hiç üşenmedim bunları aldım. İlk tabi kendim okuyorum, elimde görüp meraklanıyorlar. Sonra azıcık Demir çok yakışıklı diyince öyle öyle bu kitaplarla başlayıp şimdi Özdemir Asaf, Reşat Nuri Gültekin, Dostoyevski Modundalar

Erkeklerde yukarda saydığım kitaplarla başlayan oldular. Ama bence en çok ilgilerini cinayet, böyle psikolojik şeyler çekti. Tess gerritsen hem bu romanlarda seks içeriyor, şimdilerde bulunamayan babamın bol seksli dedektif romanlarını okuttum. Grinin Elli Tonunu baya sevdiler. Şu an da sanırım baya edebiyat havasındalar ama hala seks içeren şeyler okumayı dedektifi seviyorlar.

0|0
    0|0
    • Ölmeden Önce
      Babalar ve Oğullar
      NUTUK
      Empati - Adam Fawer
      OLASILIKSIZ - ADAM FAWER
      say say bitiremem neyse

En İyi Erkek Görüşü

• Kuranın Türkçe'sini "anlayarak" oku da gerçekleri gör.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• john fante - toza sor
    charles bukowski - ekmek arası / factotum
    george orwell - 1984 / hayvan çiftliği

0|0
    0|0
  • Victor hugo sefiller

0|0
    0|0