Sizce Hangi Çizim Daha Güzel?

Herkese iyi bayramlar! Bugün bir etkinlikten kabul mektubu geldi, o yüzden çok mutluyum. Bu etkinlikte kendi çizimlerimden birini kullanmam gerekiyor. Benim favori iki çizimim var, ikisi arasında karar veremedim. İlkini kabataslak çizdim, tuvale çizeceğim. Sizce etkinliğe hangisiyle katılmalıyım?
Sizce Hangi Çizim Daha Güzel?

Bir önceki soruda sorulmuştu, yeri gelmişken cevaplamak istedim. Kullandığım görselleri Iphone 5s ile çekiyorum...
Sizin görüşleriniz benim için çok önemli, şimdiden çok teşekkürler.
Musmutlu günler! :)
#Casinimo

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2. cisi iyi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 incisi daha anlamlı diyorum. 2 ncisinde de kıvrımları güzel vermişsin ışık ve gölge açısından ama boyayı yediriyorsun çok. bunu yapma. endüstri ürünleri tasarımı okuyorum yani çizimden anlıyorum haliyle. biraz daha sertlik kazandırabilisin. ve bazı yerlerde de biraz daha yumuşak geçişler olabilir. vurgulama ve akış daha fazla olsa daha iyi olmaz mı acaba. canlı bir görüntü oluşması iin diyorum.

0|0
    0|0
    • Görüşün ve güzel tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. Daha çok yeniyim bu karakalemlerde, sert oluyorlar. Birinci çizim benim çocukluğumdan beri çizdiğim bir karakter, o yüzden daha da sevindirdin beni. Çok teşekkürler :)

• sürrealist çalışmaları severim o yüzden ilgimi çekti. bence o tarz çalışmalar yap ileride. şimdi taslaklarını yaparsın ama ileride hayata geçir. çizimini biraz daha geliştir. şimdi çoklu çizik atmalısın ama üni de tekli çizikle işi bitirmeni isticekler ona da çalış. ve rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...