Karşılıklı birer film tavsiyesi, ne dersiniz?

Şimdi siz bana bir film tavsiye edin. Ben de o filmin türünden yola çıkıp seveceğinizi düşündüğüm başka bir film tavsiye edeyim.

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• Peki yazıyorum eminim tahmin edemeyeceksin.
    Paristen sevgilerle , matrix , son durak , kötü komşular , scream , pardon , transformers , yıldız savaşları , bilinmez , cevapsız çağrı , pan, ninja kaplumbağalar, hayalet avcıları , kemal sunal filmleri, kadir inanır filmleri , noel babayı kurtarmak, eşkiya dünyaya hükümdar olmaz , kimliksiz, sevgililer günü katliamı , artı şu andaki tüm vizyonları izledim. Zor olacak ama dene lütfen. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Yes or No - Kore
    Forrest Gump
    Mavi En Sıcak Renktir
    Kayıp ve Çılgın
    Ben Efsaneyim
    Umudunu Kaybetme
    Her Çocuk Özeldir
    Benim Adım Khan
    3 İdiots
    Oldboy
    Prison Break - dizisi de efsane ikisini de izledim. dizisi daha iyi hatta
    House - dizi ama eklemezsem olmazdı
    Labirent : ölümcül deney - alev deneyleri ve çıkacak olan *son*
    veee Aklıma gelmeyen bir çok film daha. evet bana ne çıkartacaksın merak ediyorum :D

0|0
    0|0
    • Being there
      Tuesdays with Morrie
      PK
      Chak de India
      Guguk kuşu
      Patch adams
      Dead poets society
      Hachiko

• V for Vendettadan daha iyi bir devrim filmi biliyorum rang de basanti. Buna da bak

• tamam bakıcam

• One Flew Over the Cuckoo's Nest orjinal ismi ama sinemaya guguk kusu diye uyarlandi. Yazari ken kesey milos forman yonetmenliginde 1975 yilinda jack nicholson ve basarili bir cok oyuncu esliginde cekilen enfes otesi efsane 9 dalda oscar adayli 5 oscar odulu kazanmis hala imbd ilk siralarda yer alan bir film. Herkesin ama herkesin en az birkere izlemesi gereken bir film. Sistemi aciklilikla elestiren baska bir film daha olamaz. Bence bu filmi izlememis olmadan olmek cok buyuk bir kayiptir her izleyisimde farkli sonuclar cikartan size cok ama cok ama cok sey katacak bir filmdir bir basyapittir

0|0
    0|0
    • En sevdiğim hollywood filmleri arasında. Çok severim guguk kuşunu. Onu seviyorsan mutlaka Patch Adams isimli filmi de seversin.

• Sanirim artik film kalmadi ama en azindam mutlaka izlenilmesi gereken her filmi seninle hemen hemen izlemisiz. Bollywood bakmiyorum artik uzun saatlerimi aliyor ama bahsettiklerine bir goz atacagim ☺ esaretin bedeli falan filan zaten izlemissindir patch adams guguk kusu gibi filmleri izlemissen. Ama sasirdim dogrusu kral khaanin my name is khan filmini ilk 5 e koymamama ben bu filmi insanlik adina tum insanlari bir araya getirsem izletirim diyecegim bir filmdi okulda da seneye mezun olmadan topu halde izlettirmem lazim:)

• Yaaa film çok güzel. Ama ne biliyim herkes shahrukh khanı my name is khandan ibaret sanıyor ya sinirim bozuluyor. Filmden soğuttu bu olay beni. Yoksa oyunculuklar verdiği mesajlar harika. Ama devdaz çok ayrı benim için. O büyülü mekan, o diyaloglar konuşmalar, o danslar, o senaryo... Masal gibi. Unutamıyorum devdası. Çok hüzünlüydü.

• Hachiko

0|0
    0|0
  • Stolen

0|0
    0|0
  • Ben film sevmem sağ ol, son vurgunu izle en beğendiğimdi.

0|0
    0|0
  • Omoide no marnie

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Patch adams

0|0
    0|0
  • Uzun is