Sizce böyle bir kitap okunur mu?

"Bu yirmi sana Caine. Var mısın, yok musun?" David Caine kendisine söyleneni duyuyor, ama cevap veremiyordu; daha doğrusu koku cevap vermesine izin vermiyordu. Bu kokuyu daha önce hiç almamıştı. Sanki, çürümüş et ve yumurta, idrarla karışmıştı. İnternette okuduklarına bakılırsa bazıları kokulara dayanamayıp kendilerini öldürüyorlarmış. İlk başta bunun abartılı olduğunu düşünmüştü, ama şimdi... bunu neden yapmış olabileceklerini anlıyor gibiydi. Aslında bu kokuyu sinir hücrelerindeki sinyaller bir şekilde karıştığından hissettiğinin farkındaydı. Bunu bilmesi hiçbir şeyi değiştirmiyordu. David'in beyni bu kokuyu gerçekten algılıyordu. Hatta masanın etrafını sarmış olan sigara dumanından bile daha ağırdı koku. Walter'ın gece yarısı yediği yağlı McDonald's hamburgerinden bile daha gerçekti bu koku. Tüm odayı saran çaresizlik ve ter kokusundan daha baskındı. Koku o kadar kötüydü ki gözleri sulanmaya başladı; ama koku ne kadar kötü olursa olsun, habercisi olduğu şeyden daha kötü değildi. Caine bundan daha fazla nefret ediyordu. Kokuya bakılırsa vakit yaklaşıyordu; insanın midesini bulandıran, zihnini karıncalandıran kokunun ağırlığına bakılırsa bu nöbet hiç de hafif olmayacaktı. Daha da kötüsü, her şey çok hızlı gelişiyordu. Tam zamanını bulmuştu, daha kötü bir zamanlama olamazdı. Caine bir an için gözlerini kapayıp iyice sıktı. Çaresizce, kaderine engel olmaya çalışıyordu. Gözlerini açıp Walter'ın önünde duran buruşturulmuş kırmızı-sarı patates kutusuna baktı. Birden kutu gözünün önünde gitti geldi. Caine başını çevirdi; kusacağından korkmuştu.

Okumaya devam edermisiniz? Bu neir böyle der, kapatırmısınız kitabı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Olasılıksızı okudum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Okumuştum ben bu kitabı gayet güzeldi

0|0
    0|0
    • Bu anlatım bozuklukları can sıkıcı degil mi?

• Ben burada millete para karsılıgı birşeyler sunup ahmakca bir dil bilgisi kullanmıyorum. İnsanları aptal yerine koyup onların parasını çalmıyorum. İstedigim gibi kullanırım

• 😂😂 ya kardeşim haydi güle güle

Kızlar Ne Diyor 4

• Tarzı olan olur ben okumam... Turkceci olarak ister istemez cümle kurgusuna, anlatım tekniklerine ve hatalara takildim... Ayrıca edebi olmadığı için okumam..

0|0
    0|0
    • Adam fawer Olasılıksız

• Abartıldıgı kadar iyi olmadıgını düşünüyorum, şu paragrafı okurken bir koku neden bu kadar derin anlatılır ki dedim ve de anlatırken bu kadar bozuk cümle kurmak akıl işi degil :)

• Eylemlerin aktarıldığı anlatım tarzlarinda cümleler fazla uzun olmaz zaten..

• Aksine çok fena sara bu kitap 😍

0|0
    0|0
    • Olasılıksız

• Kendi yazmaya calıstıgım roman sebebiyle bircok romanın giriş kısımlarını analiz ediyorum, konusunu analiz ediyorum. Üyelerin bu girise karsı tutumunu merak ettigim için isim vermeden paragraf paylastım amacım buydu aslında :) Kitabı henüz okumadım ama öyle anlatıldıgı kadar da güzel oldugunu düşünmüyorum tabi okumaya değerdir

• Oo kolay gelsin :)

• Sacma yaa

0|0
    0|0
  • Devam ederim. Değişik. Ama bir müddet sonra sıkılabilirim.

0|0
    0|0
    • Adını duymussundur, olasılıksız kitabın adı :)

• Evet. Okuyordum sonra bıraktım. Sıkıcı geldi 😂😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 3

• Kitap Adam Fawer olasiliksiz degil mi?

0|0
    0|0
    • Aynen öyle Sen mi yazdın, pek begenmedim. Şurası olmamıs vs gibi atlayacaklar var mı merak ettigimden paylastım

• Sizinle birşey konusak istiyorum müsaitmisiniz?

• David caine?
    Olasılıksız?
    Okurum, okudum çok güzeldir. Oku mutlaka.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle :) Sen mi yazdın, pek begenmedim. Şurası olmamıs vs gibi atlayacaklar var mı merak ettigimden paylastım :D

• Belki sarar fakat. Yazarın kurgulaması veya bana bişe katmıyacak aşk hikayelerine karnım tok.

0|0
    0|0
    • Olasılıksız kitabın adı, ask hikayesi yok içerisinde

• Kaldıysa patlasın :D Hayırlı geceler

• Vardır vardır.

Yükleniyor...