Hepimizin bir dolu anı vardır bu dolu anlarda..

hepimizin bir dolu anı vardır bu dolu anlarda yazı yazanlar olarak kimleriz ?

yazılarınızı bizimle paylaşır , içinizde ki duyguları düşünceleri anlatan bir kaç paragraf ya da bir kaç cümlede yazabilir misiniz ?

ya da telefonunuzda ki notu hemen buraya atabilirsiniz.

link

not: lütfen paylaşamam , yazmam ,üşendim tarzı şeyler yazacak olanlar puan kazanmak için de bunu yapıpta olayın bütünlüğünü bozmayın

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Genelde söyleriz boğazıma kadar dayandı yeter artık dersiniz. Ama bazen öyle bir an oluyor ki içinize atıyorsunuz. İşte ben sürekli içime atıyorum sevgimi, üzüntümü, dertlerimi, kızgınlıklarımı, sıkıntılarımı. Yeteri kadar doldum zaten. Ufak bir şeyde batlıcak durumdayım. Offfff dünyam Offff.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sıkılıyorum rrenk katmaya çalışıyorum hayatıma dersem inanma zaten olması gereken herşey var maymun iştahlıyım bazen mutsuz oluyorum bu yaüzden bazen çok mutlu ama inişli çıkışlı bir hayat iyidir yinede herşeye rağmen yaşamak zorundayız yapıcak bişey yok buneden sonra hayyalerimi gerçekleştirmeye çalışıcam bilmem sorduun soruyla alakalı şeyler yazdım mı daha çok şey yazardım üşendim assdasdfasfas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• j1305.hizliresim.com/19/4/mr6nq.jpg

Şimdi bunun üstünü boyamışlar. Ben de etkilenip fotoğrafını çekmiştim. İyi ki çekmişim anı oldu.

Neden üstünü boyadıklarını da anlamadım bu yazının onlara ne gibi bir olumsuz etkisi olabilir ki ?

Bunu yazan kişi duygularını yazmak , yansıtmak istemiş ve buna engel oluyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...