Eşcinsel insanların sorunu ne ?

herkez normalken toplumun nadirde olsa farklı cinsel eğilimi olanları var. sizce bu insanların sorunu ne ya da sorunu yaratan kim ? şıkları düşünerek cevap verin lütfen empati kurun biraz. asfghjk

• Bu bir hastalıktır
    20% (2)45% (5)33% (7)Oy Ver
  • Genetik bir sorundur
    10% (1)18% (2)14% (3)Oy Ver
  • Çevrenin etkisiyle oluşur
    10% (1)9% (1)10% (2)Oy Ver
  • Sorun yok sorunu yaratan insanlar
    60% (6)28% (3)43% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• hormonsal bir sorun var. kadın ve erkeklerdeki cinsiyet hormonları birbirine dönüşerek oluşuyor. yani yapıları birbirine çok yakın. mesela kadınlar yaşlandıkça kıllanma, seste kalınlık artar. çünkü erkeklik hormonu seviyesi artar. bu eşcinsel kişilerde de hormonal bozukluk var.

0|0
    0|0
    • kesinlikle sacma o zaman erkekler yaşlanıncada sesde incelme gousde büyümemi oluyor

• erkeklerde de meme büyümesi oluyor mesela. senin saçma dediğin şey tamamen bilimsel veridir.

• böyle bişey yok bilimsel hormon falan değil bunn nedeni bilinmior

Kızlar Ne Diyor 10

• şimdi tüm homofobikler soruda biter. biz ne kadar kötü, geçimsiz insanlar olduk öte yandan.

2|2
    0|0
  • bence ortada bir sorun yok sorunu yaratan insanların kendisi lezbiyen değilim lakin lezbiyenlerede gaylerede ya da bu konuda farklı eylemlere sahip olan insanlarada saygı duyuyorum sonuçta herkesin özgür bir iradesi var ve bunu kullanmakta hürler..

2|0
    0|0
  • en azından onlara giren çıkan şey belli size ne giriyo o bile değil.

2|3
    0|0
  • irkcilik sadece siyah ve beyaz insanlari birbirlerinden ayirmak degildir. escinselligi hastalik olarak goren, onlara ucube gibi bakan herkes irkcidir.

2|1
    0|0
  • senin bu eşcinsellerden istediğin nedir ben onu çözemedim kardeş :)

bu arada cevabım:

D: Sorun yok sorunu yaratan insanlar

1|0
    0|0
  • d dedim. herkesin bir tane hayatı var, o hayatı istedigi gibi yasar. eşcinsellerin aşklarını daha romantik yasadıklarını düsünüyorum. kıskanıyorum bazen.

2|0
    0|0
  • Senin sorunun ne

1|0
    0|0
  • kadınlık veya erkeklik hormonları fazladır

0|0
    1|0
  • yaz çok itici :/

0|1
    1|0
  • hormonel bozuklukmus ve cocuk yasta tecavuze ugramislarda da goruluyormus ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kere normal değil yaratıcının yarattığı düzene aykırı hiçbirşey normal değildir nedenine gelince çeşitli nedenler vardır.aileden gelen nedenler mesela bir anne küçükken çocuğunu çok kız gibi yetiştirmişse kız kıyafetleri giydirmişse çocuk hep kadınların içinde büyümüşse etkisi olabilir tersi kız çocukları içinde geçerli.

1|0
    0|0
  • hormonal olarak düşünürsek sorun diyebiliriz ama tercih olarak düşünürsek saygı duymak lazım ben terccih olarak görüyorum

1|0
    1|0
  • Sorunları yok. Her insan eşcinsel doğmuştur, toplumdan gördüğümüz etkiler sonucunda cinsel hareketlerimiz olmuştur

2|0
    0|0
  • doğuştn olan bişeydir

1|0
    0|0
  • hormon dengeleri bozuk

0|0
    2|0
  • eşcinsellere bulaşmayın, onlarda bize bulaşmasın allasen

0|0
    0|0
  • Marjinal olma çabaları.

0|0
    3|1
  • Çoğunluğu hormonal bozukluktan kaynaklanıyor. Bir kısmınında cinsel tercihi...

0|0
    2|0
Yükleniyor...