Senin için yazdım dediği şiiri bir kitapta gördün, ne yaparsın?

Yeni tanıştınız. Flört dönemi. "Senin için yazdım" diyerek size bir şiir verdi. Derken bir gün kitapçıda o şiire bir şiir kitabında rastladınız. Meğer sizi kandırmış. Bir başkasının şiiriymiş ne yaparsın?

• O kitabı alır size geleceği gün sehpanın üzerine koyarsınız.
    A seç
  • O kitabı alıp ona hediye edersiniz.
    B seç
  • Size geldiği bir gün "senin için bir beste yaptım" diyerek Yalanın batsını söylersiniz.
    C seç
  • Kalabalık bir yemek daveti verirsiniz. Kadeh kaldırırken ondan sizin için yazdığı şiiri okumasını istersiniz.
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1712

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soru , kitabı alır hediye ederdim , o şiirin olduğu sayfanın ucunu da bükerdim özellikle fark etmesi için .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• O şiiri baskası emek vererek yazmış, o siiri kendisinin yazdigini soylemesi cok kotu bişey ama onu ancak tek sartla affederdim. Bu sefer gercekten kendisinin bir siir yazmasini soylerim, şiirin satirlarinin baş harflerini yukarıda aşşağıya doğru okunurken ismim yazılması isterdim:)

0|0
    0|0
    • he ole serler cok iyi yaaa

• Yillar once bu hatayi bende yapmistim baska bir şiiri ben yazdim dedim bir kiza, ama sonra pisman oldum. Daha sonra şiirlerimi ben yazmaya basladim. İcim rahat artik:)

• hm o zamn gercekden iyii tebrik d

• b şıkkı çok güzel

0|0
    0|0
  • Hemen seneryo yazmaya başla sen bence.. :)

0|0
    0|0
  • Kitap olayını sevdim ben.

0|0
    0|0
  • ne yani illa şair ruhlu mu olacaz :) çocuk incelik etmiş şiir miir falan o kadarını hoşgörsen ne olurdu.

kendisi yazmaya kalkışsa sen beğenmesen bile aaa çok güzel olmuş mu diyeceksin yoksa olmamış mı diyeceksin

0|0
    0|0
  • b şıkkı direkt yüzüne vurma olayı çok iyi olur :D

0|0
    0|0
  • meğer kitabın varmışda benden saklamışsın çok gücendim bak şimdi..dalgasınıda gecmeli insan

0|0
    0|0
  • küçük yalanların en güzelidir bu .

0|0
    0|0
  • Millet birbirine şiir falan yazıyor ya olaya bak

0|0
    0|0
  • benim bunu farkedemeyecek kadar kıt olduğumu düşüncesi sinirlendirir, ayrılırım anasını satayım.

0|0
    0|0
  • D şıkkı çok fantastik olmuş. Sırf karşı tarafı rezil etmek için "kalabalık yemek daveti" verme fikri çok akıllıca.

Kafan çok güzelmiş; güle güle kullan :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ben o kitabı alırım, bir güzel paket yaparım, o şiirin buldunduğu sayfaya da bir büyüteç koyarım ki daha iyi okusun ve bir not yazarım 'Vay be ne biçim yazmışsın!' diye, gönderirim yada direk eline veririm evde açması için senin için özel bir sayfa ayırdım derim..vs.vs. gözümde canlandı sahne resmen :D

0|0
    0|0
  • Sana sana sana hepinize be. Rezil iğrenç yaratıklar.

Hiç mi insanlık yok sende ha? Nedir bunlar ha, nedir?

Nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara?

Onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor.

Onlara yardım elinizi uzatacağına, bir de utanmadan, sıkılmadan alay ediyor, küçük görüyorsun.

Aslında alay edilecek, küçük görülecek birileri varsa o da sensin.

Hiç bir işe yaramayan, asalak gibi yaşayan sen...

Utanacağını bilsem yüzüne tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsın ki sen...

0|0
    0|0
  • ona hediye ederim :) ama ona kızmam yani olsun derim önemli olan o şiiri bana hitap etmesi :)

0|0
    0|0
  • hediye ederim :))

0|0
    0|0
  • Kitabı ona hediye ederim

0|0
    0|0
  • önce kitabın kapagına bakarım o mu yazmış acaba kitabı diye:)

0|0
    0|0
  • hiç olumlu bi cevap yok burda :)

0|0
    0|0
  • bu geldi başımaaa :D:D:D

çok kızmıştım ayrılmıştım hatta...bende internette aratmıştım ve inkar etti baştan sonra linki verdim yüzüne tokat gibi indi...

0|0
    0|0
  • onu rezil ederim

o şiir kitabını alır bak adam senin şiirini çalmış diye kinayeli kinayeli laflar sokarm

ayrıca bana küçük de olsa bi yalan söylediği için ondan soğurum

yalan yalandır

büyük de olsa küçük de olsa pembe de olsa beyaz da olsa.

0|0
    0|0
  • direkt yüzüne vururum

0|0
    0|0
  • O kitabı alıp ona hediye edersiniz.

0|0
    0|0
  • Şiiri kendim yazdım deyip kandırmasına değil de, flört dönemi için de şiir yazmasına takılırım ben.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • şiir olayına girmesin mümkünse. o ya da başka biri yazmış farketmez :D

0|0
    0|0
  • en azından düşünmüş . niye eziyim ki yani

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • kızmam ki herkes şair olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...