Adalar'a nasıl gidilir? Hangi adaya gitmek daha iyi?

Avcılara yakın oturuyoruz, Adalara nasıl gideriz ya da alternatif nereleri önerebilirsiniz?

1|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence adaya gitme bir mikrop var anlamadigim bisey her gidisimde vucutta ciddi kizarikliklar yasiyoruz gunestenmi yesillikten mi bilemedim normalde alerjimde yok ama hu sefer heybeliye gidisimde cok daha agir bir sekilde yasadim 3 gun hastanelerde ugrastim yanimdaki arkadssta ayni sekilde oldu. Illa gideceksen kabatastan kalkiyor seferler. sirayla kinali burgaz heybeli buyukada diye gidiyor. Ogrenciysen iette kartindan 1.15 kurus aliyor diger araclar gibi. Avcilardan metrobus ile cevizli baga git ordan in tramvaya bin tramwayda son durak kabatasta in iskele zaten orda ☺

0|0
    0|0
    • Gezmeye değer bir yer mi?

• Ben sevmiyorm dön dolas ayni yer ama belki sizin hosunuza gider ☺ @Promax

• Anladım teşkkürler

Erkekler Ne Diyor 19

• Kabatas dan adalar seferi var ama eminonunden de direk buyuk adaya giden vapur var biraz daha pahali gecen ay gittim 7 tl kisi basi.. Bana kalirsa erkek arkadasinla gidiceksen heybeliyi tercib et degirmenburnu piknik alani var erken gitmen lazim ama giris 5 lira piknik alani var içerde restorani var banklar var kiralik mangal semaver guzel bir gun gecirebilirsin

0|0
    0|0
  • Bak avcılardan gungorene git kalecenter avm var oradan tramvaya bin son durak kabatasta in oradan adalara git. Ya da metrobusle kadikoye git dogrudan oradan adalara git kalkiyor.

0|0
    0|0
  • Metrobüsle Kadıköy oradan bostancı sahil otobüsüne.. Oradanda ido iskelesinin Oray'a.. Heybeliada güzel bence

0|0
    0|0
  • Kadıköy'den adalar seferleri kalkıyor yarım saatte bir

0|0
    0|0
    • Ucreti hakkinda bir fikrin varmi? Donus nasil oluyor

• Dönüş de aynı şekilde. 20 TL galiba kişi başına, eskiden öyleydi şimdi bilmiyorum. Ama sabah erkenden gitmekte fayda var

• Büyükada ya git

0|0
    0|0
  • Avşa'ya Git

0|0
    0|0
  • Yüzerek

0|0
    0|0
  • Buyuk adaya gidin cok guzel cicekli sarmasik alti bir restorant var araba yok

0|0
    0|0
  • Büyük ada güzel

0|0
    0|0
  • Büyk adaya ya da heybeli adaya gidebilirsin bir vapurluk işi var

0|0
    0|0
  • avcılardan git dün ordaydım

0|0
    0|0
  • Büyükada en güzeli. . denize girmek içinde kinaliada

0|0
    0|0
  • Adaya gitme

0|0
    0|0
  • kınalı adaya git

0|0
    0|0
  • Miamiye tabiki

0|0
    0|0
  • Buyukada cok kalabalik heybeli ya da kinali iyidir

0|0
    0|0
  • Taksiye biniyosun en yakin adada indir siyorsun

0|0
    0|0
  • ya 1 liraya geç 1 lirayada geri gel günübirlik git bisiklet falan sur beşiktaştan bin :D

0|0
    0|0
  • Hangi adalara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...