Ölmeden görmeliyim dediğiniz bir ülke veya şehir varmı?

Benim şahsen 1 numaramda kolombiya var henüz gidemedim 2de amsterdamdı ona gittim bu kadar geniş bir şehir daha görmedim cigara yapıp polis memuruna yaktırdım siz düşünün gerisini 😅🤒

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Amsterdam , italya.

0|0
    0|0
    • Amsterdamda mantar yiyip dolaşmalısın keainlikle işin sonu diyorum 😉 Ordan gürcisrana geçmiştim kanımda uyuşturucu çıktı 3 gün nezarette zor anlattım derdimide kurtuldum bidahada gürcüye gidersem sksinler beni 😂

• 😂😂 nasıl anlatayım ben şimdi sana. Birde ben onların Türkçesini anlıyorum. Onlar beni anlamıyor boyle komik bir durum var. 😁😁

• Aynen valla bazılarını anlamak için kulağıma ameliyat lazım geliyo o kadar berbat 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır yok. şu an Amerika'ya 10 yıl vizem var, dünyanın her Ülkesine elimi kolumu sallayarak giderim. Zamanım da var 15 gündür evde yatıyorum ama özellikle gitmek istediğim bir yer yok.

0|0
    0|0
    • Maddiyat istiyo kıta değiştirmek ama nedense amerika bende pek merak uyandırmıyo

• Kısmet kardeşim, inşallah uygun bir zamanda sağ salim gidip gezersin. İyi akşamlar.

• Eyvallah kardeşim nasip

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• Ahaa / Ahhaaa aha / ipini koparmış bir tc maceralarını anlatmış, kendince nüktedanlanlık yapmış çok hoş :D♥ Dibi düşecek kızlar gelir.. Sabır dostum..
    Kütüğünü yaz'da kendimce güleyim...

1|0
    0|0
  • küba

0|1
    0|0
  • Bayburt elbette. O gizemi, tarihi dokusu, az ve öz bir elin parmaklarını geçmeyen nüfusuyla o mükemmel peygamberler şehrini ben de görmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Ölmeden gitmeliyim diye bişe demiyorum ama. Türklerin yoğunlukta bulunduğu toprakları gezerim :)

0|0
    0|0
  • Norvec isvec kanada

0|0
    0|0
Yükleniyor...