#Bebek Sahiline Gittiniz mi?

Bu Sabah Bir Şey İçin Taksimden, Sadece 8 Km Uzaklıkta Bulunan Bebek Semtine Gittim Yaşadığım Yerde ki Kermekeş Sonrasında Aynı Şehirde Bambaşka Dünyaların Varlığını Bir Defa Daha Hissettim.

#Tiki Diye Adlandırılanların Yaşadığı Semttir.

Büfecileri Dahi Bir Ayrı..

Bizim Orada Seni Tanımıyorsa Bir Şey İstediğinde İstediğin Şey Ona Uzak Sana Yakınsa Aynen; Alsana Yanında Der.

Şeytan Diyor Çak Bir Tane Ağzının Üstüne..

Bebekte Çok Farklı.

- Merhaba Bir Su Alabilir miyim?
- Merhaba Efendim Tabi Buyrun..
- Teşekkür Ederim.
- Rica Ederim Efendim İyi Günler.

Bizim Orada Bir Bankta Otursan Sanki 50 Yıllık Dostun Gibi Gelir Yanına Oturur Yayılırlar.

Bebekte İse Şu Şekilde;

Merhabalar Oturabilir miyim?
Tabiki Buyrun Oturabilirsiniz..

Ulan Sadece 8 Km Geldik..

#Bebek Sahiline Gittiniz mi?
Sahilde Koşan ve Yürüyen İnsanlar da Dahi Ayrı Bir Disiplinde.

Koşan Kadınların Alayı: Siyah Tayt Üzerine Beyaz Tişört Tartışmasız Ayaklarında Airmax ve Nadiren Süperstar

Sanki Dünyada Tek Kadın Kendileri Gibi Hal ve Hareketler İçerisindeler.

Neden mi? Bence Bu Havanın %50'sini Birkaç Dakikalık Gözlemlerim İle Tespit Ettiğim Kadarıyla Her Gün Kendilerini Çekirdek, Su, Kola, Gazoz Eşliğinde İzleyen Hayal Dünyasında Yaşayan, Abazan, Apaçi ve Barzolardan Alıyorlar.

Koşan Erkeklerin Alayı: Siyah Dalgıç Elbisesi Gibi Parlak ve Dar Eşofman mı, Tayt mı? Arada Kaldım Her Neyse Üzerine Siyah Tişört Ya da Nadiren Beyaz Tişört Onların da Ayaklarında Genel Olarak Airmax ve Nadiren Süpertar..

Hacı Bu Airmax'ı Kadınlar Tercih Etmiyor mu?

Yürüyenler: Yürüyenlerin %99'u Genel Olarak Her Yerde Olduğu Gibi Ununu Elemiş Eleğini Asmış Kesimden.

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @benaslındayoğumm @DeliyizCunku @_EbuTurab_ @KntszmLq @Rüyamdagörsem @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Bıyıklı20 @Dark_Trouble @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @KalpsizBey @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @TheKerim54

• Evet Gittim.
    27% (4)30% (3)28% (7)Oy Ver
  • Hayır Gitmedim.
    73% (11)60% (6)68% (17)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)10% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|1
7|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bizimkiler ara sırada gidiyorlar bebek sahiline ama ben gitmedim hiç. bayramdan sonra nasipse gitmek istiyorum. yaşadığın olaylara gelecek olursak, kültür farkı var. bu inkar edilemez bir gerçek. tamam her zengin ve kültürlü olan, insan olamıyor o ayrı bir mezvu ama yaşamışlık, görmüşlük, geçirmişlikte bazen etken olabiliyor insanların hayat akışlarına bir nebzede olsa...

0|1
    0|0
    • Tabiki Büyük Bölümü Kültürlü Bir de Sonradan Görme Davarlar Var Orada Özellikle Bayan Kuaförlerinin %90'ı..

• işlerini edebiyle yapanları tenzih ederim lakin bayan kuaförleri zaten kazandıklarının yüzde 70 lik bir kısmını, para kazandıran cinstekilerle yedikleri ibr gerçek. yani oradaki yaşantıya ayak uydurayım derken kendilerini traş ediyorlar farkında değiller. neyse bu konulara dalarsak çıkamayız. o yüzden takıldığın mevkide nefesdaşlarını iyi seçersen, hayatta sana olan iyi niyetini suistimal etmez...

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...