Müzisyenler soru size

Benim kulağım çok iyi istediğim müzik elinde sonunda tab a notaya bakmadan çıkıyor. Gitarda kalın sesi severim akor basmayı hiç sevmem penasız daha rahat çalıyorum ve tab ile çalıyorum bu bulgulardan bass gitara geçmeye karar verdim pişman olurmuyum alışmak kolay mı en iyisinin fender olduğunu düşünüyorum sizin bir bilginiz var mısorulara düzgün cevap verene +1

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sesi daha az gibi hissedersin fakat daha kaliteli alırsın. Alışırsan ne ala. Daha fazla zevk verir müzik kulağım var ve güveniyorum diyorsan bass gitara geçtiğinde "iyi ki geçmişim" diyeceksin yorumumu samimi bulamadıysan söyleyebilirsin elimden geleni yaparım müzik ile uğraşan insanlara yardım etmekten zevk duyuyorum.

0|0
    0|0
    • Eyvallah akor basmak hoşuma gitmiyo nota eğitiminde çok iyi değilim ama kulaktan çok rahat söküyorum sökemediğimin tabına bakmam yetiyor benim en çok hoşuma giden tarafı 4 telli olup kalın boğuk ses çıkarması bundan sıkılcağımı sanmıyorum ama elektro gitar alsaydım lan keşke dermiyim ?

• İbanezde önerdiğiniz bir marka var mı

• Ibanez marka değil mi zaten :) Model diyecektiniz sanırım, yani hiç bir bilgim yok gitarlarla ilgili

• anlattığına göre bas gitara yatkınsın ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...