Erotik kitap okur musunuz?

Ben okurum. En sevdiğim yazar ise Anais Nin.
Sizin en sevdiğiniz yazarlar ve kitaplar neler?

1|4
23|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Hangi kız okumadı ki grinin elli tonu serisini :D evet ben de okudum :P

1|0
    0|0
  • özellikle erotik olsun diye bir kaygı gütmüyorum. denk gelirse.

1|0
    0|0
  • En son Melisa P'den 100 Fırça Darbesi'ni okudum. Sarmıyor bu tür kitaplar beni çok.

1|0
    0|0
  • Hiç okumadım. Var mı önerebileceğin bir kaç tane? :D

1|0
    0|0
  • kitap okumam. internetten beğendiğim siteleri, sayfaları, haber kaynaklarını takip ederim. erotik olarak amerikan pastası serisini izledim. erotik klipli şarkılar dinlerim. yazar olarak bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Korku ve gerilim kitaplarını daha çok okurum.

1|0
    0|0
  • Filmleri ile yetiniyorum.
    Kitaptan aynı hazzı alamıyorum.

1|0
    0|0
  • önceden bir kez okudum ama çok sarmadı 100 fırça darbesi

1|0
    0|0
  • Bu tarz kitaplar pek ilgimi cekmiyor... Bunun yerine ist da gez al sana erotik kitap...

0|0
    0|0
  • Erotik bir şey istersem, gider porrn izlerim.

0|0
    0|0
  • Hiç okumadım

0|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • Yok okumam

0|0
    0|0
  • bulaydıkta okuyaydık xD tecrübemiz daha da gelişsin gerçi johnny sins reis varken cahil mi kalınırmış XD

0|0
    0|0
  • erotik kitap okumam.

0|0
    0|0
  • Sadece filmini izlerim kitap sarmıyor.

0|0
    0|0
  • hiç okumadım erotik kitap. grinin elli tonunu bile izlemedim henüz D:

0|0
    0|0
  • Hayatımda görmedim duymadım okumadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yok isim olmaz

0|0
    0|0
  • Hiç okumadım daha

0|0
    0|0
  • Hayır okumam ve okutturmam özellikle sevgilime

0|0
    0|0
  • Erotizm okunmaz yaşanır beybi. (nokta) :D

bu arada öyle kitaplar da mı varmış? :D

0|0
    0|0
  • Hiç Okumadım.

0|0
    0|0
  • Ne tarz şeyler anlatılıyor o kitaplarda örnek bir dialog alabilir miyim

0|0
    0|0
  • yok ama erotik kitap yazmayı düşündüm

0|0
    0|0
  • Yok ben direk erotizmi yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Okuruz 😄😄

0|0
    0|0
  • Okumaya Gerek yok zamanini bosa harcarsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• 1) epubkutuphanem.wordpress.com/.../
    2) www.idefix.com/.../urunno=0000000058219
    3) Ve tabi ki Ananis Nin'in bütün kitapları. Bu arada kadın yaşadıklarını yazdığı için gerçek hayat hikayeleridir. Bu açıdan bakınca benim için en değerli kitaplar arasındadır: Başlangıç olarak Henry Miller ile yaşadığı fantezileri konu eden Henry ile June kitabını okumakla başlayabilirsin. www.kitapyurdu.com/yazar/anais-nin/3580.html

1|1
    0|0
    • Yengeç Dönencesi'ni okumuştum ama diğer kitapları okumadım. Bir dahaki kitabım Henry ile June olsun o halde, zaten Anais Nin'in yazdığı bütün kitapları okumak istiyorum :)

• Bilmiyordum filminin çekildiğini, sizden duyuyorum. Zaten okuduğum filmi çekilmiş bütün kitaplarda aynı yolu izliyorum, önce kitap sonra film. Filmi önceden izleyince kitabı okumak çok sıkıcı geliyor çünkü.

• Tam olarak o da değil. Bir laf vardır. Her kitap okuyucusu ile tekrar yazılır. Yani bir kitabı 100bin kişi okusa 100bin kere yeniden yazılır.
      Şimdi filmi çeken yönetmen kitabın kendi versiyonunu çekiyor. Böylece sana kendi özgün kopyeni yazma imkanı kalmıyor.
      O yüzden önce oku. Kendi gözünde canlandır anlatılanı.
      Sonra o yönetmenin kendi gözünde aynı kitabı nasıl canlandırdığını gör.
      Büyüsü kaçar derken bunu kast ediyorum.
      Büyüsü kaçınca da kitabın ne keyfi kalır ne heyecanı.

• Normalde sevmiyorum, edebi yönleri epey yetersiz. Hatta yok. Ama Sel yayıncılık'ın Cinsel serisinden çıkan bir iki kitabı okumuştum bir zaman önce. Fena değillerdi. Hatta birindeki karakter beni epey etkilemişti. Karakterin cinsel yönü değil de, psikolojisi daha doğrusu.

1|0
    0|0
  • tek okudugum erotik grey di :D
    önerin var mı?

1|0
    0|0
    • Öncelikle Yengeç Dönencesi. Sonra da Anais Nin'in bütün kitapları. Kadınının yazdığı kitaplar gerçekten çok iyi, edebi açıdan da çok kaliteli.
      Özetlerine bakıp ilgini çekenler okuyabilirsin :)

• @hemingwayusa Benim okuduklarım çevrilerin arasında olanlardı zaten. İngilizcemi geliştirdiğimde çevrilmeyenleri de okuyabilirim :)

• O zaman Kraliçe Viktorya döneminin klasik erotikalarını da okursun. Mesela The Romance of Lust... Reşat Nuri Güntekin de zaten Çalıkuşu'nu yazarken o dönemin erotik edebiyatından etkilenmiştir. Çalıkuşu'nu erotika okur gibi okursan satır aralarında gizli metinleri bulabilirsin. Selim İleri bu konuda yazdı zaten...

• erotik kitap okuyabilir myim bilmiyorum. Normal bir roman okurken orada mokunu cıkaran bir yazar yüzünden serinin 14. kitabında yeter artık diyip bırakmışlığım var. kitapta olmuyor ya

1|0
    0|0
  • ya arkadaşlar kitap ödünç istiyor sırf onlar için bile okumam :D :D

1|0
    0|0
  • Aşk romanlarının zaten erotik kitaptan geri kalır bir yanı yok :D

1|1
    0|0
  • Okumam

0|2
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Okumam

0|1
    0|0
  • La ne okumasi😅 Millet uygulamaya gecmek icin can atiyor😂😂😂

0|2
    0|0
  • okumam hiç hiççç

0|0
    0|0
  • Tercih etmiyorum, ilgi duymuyorum.
    George Orwell ve İlber Ortaylı ve Nihal Atsız favori yazarlarımdır.

0|0
    0|0
    • Nihal Atsız'ın Ruh Adam'ı okunur ama kendi Tatar tarihini Anadolu halkına kendi tarihimiz imiş gibi belletmeye çalışan İlber Ortaylı ile Orwell'i yan yana koymak Orwell adına bir saçmalık. Orwell bütün hayatı boyunca Britanya üst sınıflarının yalan tarih yazımını eleştirdi; İlber Ortaylı da resmi tarih safsatası yazan ikinci sınıf bir tarihçi. Doğru dürüst ne İngilizce bilir ne de Fransızca... Salla gitsin...

• Türklüğü red demek.

• Ne yazık ki fazla tarih bilgim yoktur.

• Yok okumam

0|1
    0|0
  • Okuma

0|0
    0|0
  • Cık okumam

0|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • Hiç okumadim.😑

0|0
    0|0
  • En gıcık olduğum kitap tipi. Ergenlerin gözdesi.

0|0
    0|0
    • İnsan nickiyle bu kadar çelişir. Kitabı kitap yapan niteliğidir, öğretici olmasıdır, üslubudur. Türüne göre değerlendiren bir insan nasıl bir edebiyat aşığı oluyor mantığım almadı.

• Nickimin uygunluğuna karar verme yetkisine sahip değilsin. Erotikliği iyice abarttı günümüz yazarları. Kitap aşığıyım ben diyen çoğu liseli kitap mı okuyor seks hikayesi mi belli değil. Bu da gençleri bozuyor. Sonra Wattpad gibi saçma sitelerde de ilgi görmek için cinselliğe başvuruluyor ve bir toplum böyle yok oluyor.. Yazar diye nitelendirdiğimiz bu şahsiyetlerin tohumu bu gençler. Gerçek kitap bir şeyler öğretir.

• Bazen

0|0
    0|0
  • Ya git klasiklerden oku rotik gotik şeyler okucağına

0|0
    0|0
    • Klasiklerden okumadığımı nerden biliyorsun, illa tek tip kitap mı okumak zorundayız?

• Sadece filmini izlerim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...