Dil öğrenmek istiyorum

selam arkadaşlar kursa falan gitmeye imkanım yok evde işte kendi kendime dil öğrenmek istiyorum hangi dili öğrenmeyi önerirsiniz ingilizce haricinde ve kitap okuma flm seyretme ya da sitelerden öğrenme yöntemlerinden öğrenme yöntemlerinden hangilerini tavsiye edersiniz özellikle deneyen ve öğrenen arkadaşlar bir fikir verirlerse sevinirim teşekkürler

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ispanyolca-almanca-rusca öneriyorum

bir kücük defter al. her sayfasını ikiye böl. bir tarafına ing kelimeyi yaz bir tarafını da tükçe'kedi karşılığını.. bunu alfabetik bir şekilde yapma ama.. öğrendiğin kelimeye göre yap.. ve her hafta en az 10 tane ezberle.. sonra bunları örnek cümlelerde kullan. başka bir defterde mesela.

sonra kendine gramer kitabi alabilirsin dilbilgisini öğrenmek için. hatta karşılaştırmalı dilbilgisi kitabı al ki daha kolay anlaşılsın :)

ayrıca yabancı şarkı dinlersen onun şarkı sözlerine bak. ve cevirisiyle karşılaştır. bunu yapmak keyfli oluyor ayrıca.

her hafta farklı bir konu calış. ilk başka kelime öğren..

melela ilk hafta selamlaşma vedalaşma

2 hafta renkler

günler-aylar-mevsimler

akrabalar

gibi gibi

0|1
    0|0
    • öncelikle teşekkür sen de mi böyle öğrendin? bir de şöyle bir sıkıntı var rusça ve arapça öğrenmek istedim fakat kelime ezberi olmuyor çünkü ing. gibi değil harfler farklı olunca sıkıntı oluyor harfleri öğrenmek ve de telaffuz edebilmekten başlamam lazım o da sıkıyor zorluyor

• ben zaten tercumanlık okuyorumve böyle calıoşıyorum evde..

harfleri farklı bir dile başlamak daha zor evet. ilk harfleri öğrenmek lazım. o da hemen olcak bir şey değil.

Kızlar Ne Diyor 3

• fransızcayı öğrenmeni öneririm. istemeyerekde olsa öğrendim. unutulması zor bir dil ayrıca ingilizceyle ortak birçok kelime var. önce zamanlardan başlamanı ve bol bol film izlemeni tavsiye ediyorum :)

0|1
    0|0
  • livemocha diye bir sürü site var oradan yabancılarla konuşarak ,

ders alarak geliştirebilirsin kendini

0|1
    0|0
  • Fransızca bence. İspanyolca da olabilir ama zaten franzsızca öğrenirsen İspanyolcayı çok kolay öğrenirsin. ben şimdi biraz İspanyolca anlıyorum Fransızca bildiğim için

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...