Bayramda sinemaya gidermiyiz :) ?

Arkadaşlar sinema salonları bomboş bence tatil varken degerlendirin iyi seyirler iyi bayramlar :)

KURTULUŞ GÜNÜ
Independence Day: Resurgence (Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit)
PUAN 7.5 /10 izlemenizi tavsiye ettigim filmlerden birisi uzaylılara merakınız varsa tam size göre filmBayramda sinemaya gidermiyiz :) ?Kurtuluş Günü'nün üzerinden 20 yıl geçmiştir ve tüm dünya devletleri birlikte çok daha gelişmiş bir savunma sistemini kullanmaktadır. Hatta Ay'a da bir üs yapılmıştır. Ancak mağlup olmalarından hemen önce uzaya yardım çağrısı yapan yaratıkların çağrısı alınmıştır ve uzaylılar bu sefer çok daha güçlü bir şekilde yeniden dünyaya saldıracaktır. Dünyanın geleceği, bir grup insanın göstereceği kahramanlıklarka belirlenecektir...
KORKU SEANSI 2The Conjuring 2 (Korku Seansı 2) PUAN 8.9 /10 izlemeniz gereken 2. ci film korku sevenler varsa gitmeniz gereken filmlerden ve ilk filmi izleyenler bilirler Paranormal olayları incelemeye devam eden Lorraine (Vera Farmiga) ve Ed (Patrick Wilson) çifti, bu sefer Londra'nın kuzeyindeki Enfield bölgesine araştırmaya gidiyor. Eşinden boşanmış Peggy Hodgson (Frances O'Connor) yaşları 7 ile 13 arasında değişen 4 çocuğuyla birlikte büyük bir eve taşınır. Bir süre sonra çocuklar geceleri hareket eden eşyalardan şikayet etmeye başlarlar. Anne önce durumu ciddiye almasa da çocuklarından özellikle Janet'a (Madison Wolfe) musallat olan gözle görünmez güçler, görmezden gelinemeyecek ölçüde hayatlarına kabus gibi çökecektir. 1977'de İngiltere'de yaşanan bir olaydan esinlenerek çekilen film

World of Warcraft (Warcraft)
PUAN 8.4 /10 3. Filmimiz oyundan esinlenerek yapılan bir film bunuda izlemenizi tavsiye ederim

Azeroth gezegenindeki insan düzeni tehdit altındadır, nitekim Draenor'da yaşayan orklar, soylarının tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalınca Kara Geçit'ten geçerek insanların dünyasına gelmeye başlarlar. İnsanların önderi Anduin Lothar (Travis Fimmel) ve orkların önderi Durotan (Toby Kebbell), her iki halkın geleceğini belirleyecek bir noktaya geleceklerdir

0|1
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Korku seansına gidicektik kız kardeşimle ama planlarımız değişti başka planlarımız var bayram sonrası

0|1
    0|0
    • Korku seansına dün gittim çok iyiydi tavsiye ederim korkabilirsiniz izlerken ben çok zıpladım

• Türk filmleri de gerçek olaylardan hem ben korlu seansını ilkini izlemiştim beğenmiştim istiyordum aslında girmeyi vizyondan çıkmadan yetişirsem izlerim

• Türk filmleri bana yapmacık geliyor sen bunu kaçırma

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...