Allahını seven bana müzik önerebilir mi? nigga, rock, metal, elektronik müzik vs. her türlü öneriye açığım)?

Arkadaşlar Türkçe müzik harici müzik dağarcığı zayıf olan birisiydim. Yaklaşık 4 ay önce mevcut parçalardan bunalmış olduğum için Ali Kınık ve Neşet Ertaş harici hepsini sildim sıfırdan arşiv oluşturmaya başladım. Türkçe parçalara ulaşmak kolay olduğundan yabancı parçalarla başladım epey bir parçaya ulaştım baya da memnun oldum yaptığımdan ama ben de doyumsuz bir açlık oluştu daha fazla parçaya ulaşmak istiyorum. Dinlerken insanı bayan, bunaltan (burada kastettiğim aşk şarkısı olmaya çalışırken aşırı samimiyetsizliğinden ötürü gözümde bir halt olamamış olan pop parçaları :D) parçalar haricinde hemen hemen her parçaya açığım. Size fikir vermesi açısından aşağıda dinlerken gerçekten moda girdiğim parçaları atacağım. Ayrıca elektronik müzikten de baya baya hoşlanıyorum. Şimdiden hepinize çok çoook teşekkür ediyorum :***

Buraya eklemek istediğim çok fazla şarkı var fakat video limiti 5 taneymiş bunu 30 tane şarkı ekledikten sonra farkettim :(

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...