Kitapseverler nerede? Bu kitaplardan birni okumadan mı öleceksiniz?

Herkese merhabalar arkadaşlar. Az önce de paylaşmıştım soruyu. Kitapseverler nerede? Bu kitaplardan birni okumadan mı öleceksiniz?

İlk iki kitap serinin ilk baskısıdır. Okurlar dışında hiçbir yerden temin edemezseniz. Benim için paha biçilemezdir fakat okurlar tarafından bile onlarca kitap parasına temin edebilirsiniz ancak. Son sıradaki kitap şahsına en ederli şarkılarımdan birini yazdığım hayatımda bulunmuş en değerli kadının hediyesidir yani oda paha biçilemezdir benim için. Diğerleride çerezliktir Carlos CASTANEDA' nın 4 kitabı haricinde. Bu arada çok sevdiğim iki tane kitap ayracımda dahil Paylaşmak istedim buradaki kitapseverler ile. Var mı isteyen-ler? Geceniz güzel olsun. Saygılarımla.

Güncellemeler:
Güncel.
Güncel..

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

• daha çok kitap okuyorum artık. hiç okumuyordum :D konusu ne? dikkatimi çekti, belki alırım bikaçını :) ne bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Bütün kitapların senin ne kadar spiritüel bir kişi olduğunu haykırıyor :) fotoğrafı kaydettim paylaşımın için teşekkürler.
    Bende sana lee caroll - yuvaya yolculuk kitabını tavsiye ediyorum çok beğeniceksin:)

0|0
    0|0
    • Okudukça rafımı boşaltıyorum. Kitaplarımdan isteyen var mı? Başlıklı sorumdaki Ayzııt isimli kullanıcı ile bulunduğum diyaloğu okurmusun rica etsem baştan sona :) Fazla zamanını almayacaktır. İnsanları anlayamıyorum :) Bukadar nasıl kapalı oluyorlar düzenin kendilerine aşıladıklarından başka fikirlere. Bu arada bahsettiğin kitabı okumadım. Temin edeceğim en kısa sürede. Bu arada fotoğraftakiler okuduklarım :) Bitirdikçe de paylaşacağım buradan arkadaşlarla. Kimse istemiyor ama bakalım :) Hepsini göndereceğime inanıyorum. Görüşmek üzere.

• Okumadım. Okuma listemde de yok hiç biri.

0|0
    0|0
  • İşim olmaz.

0|0
    0|0
  • isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...