Şiirlerimi bir dergiye göndermek istiyorum. Böyle bildiğiniz önereceğiniz edebi bir dergi var mı?

Kendimi biraz daha geliştirdikten sonra artık yavaş yavaş adım atmak istiyorum. Başka önerileri olan varsa da yazabilir tabiki..

0|2
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende şiir yazıyorum, birkaç tane http://profil.edebiyatdefteri.com/yasincavdar/ bu sitede yayınlamıslığım var. Dergide şiir yayınlatmak benimde aklımdan gecmiyor degil ama tabi nasıl oluyor bu işler bilmiyorum. Şiirlerinizden de bir tane paylasırsanız okumak isterim :)

1|0
    0|0
    • Hmm anladım tamam teşekkür ederim dergi işini bende bilmiyorum ondan sorayım dedim

• Kendi yazdıgım romandan bir paragraf atacaktım, burada edebiyatla ilgisi olan 10 15 kişiye gönderdim hepsi farklı yönlerden elestirdiler. Daha cok görüş almak aslında amacım.

• Anladım. Siz bilirsiniz

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bir ara ben K diye bir dergi okuyordum edebiyat dergisiydi de dışardan yazı almıyordu galiba. Bir ona bak belki değişmiştir formatı hala yayındays atabi :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...