Sagopa Kajmer dinleyen varmı?

Simdi rap dinleyenler bilir sagopa t-rap ın önemli kişilerindendi en azından benim için ben sagopa yı dinleyenler bilir bu adam dini tasavvuf tarzında rap yapıyordu ben de bu yüzden hoşuma gidiyordu ve dinliyordum.
Ama bu adamın Allah belasını versin kendisi münafığın tekiymiş. Yav uzatmıcam bir link vereceğim sagopa kajmer dinleyenler bu linke bir göz atsın.
Bu adamı artık dinlemeyin.

https://mobile.twitter.com/sagopaveedip

Güncellemeler:
İnanmıyorsanız sagopanın kendi twiter hesabına onu elieştirecek şekilde yani kötü bir elştiri yapın hemen ban.
Artık sagopa değil EGOpa

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi misin

0|0
    0|0
    • Ciddiyim
      Sende mi dinliyodun

• Önceden dinlerdim şarkı dinlemek uygun değil diye bıraktım

• İyi yapmışsın

En İyi Erkek Görüşü

• aşağıda araştırdım dedin de neyi araştırdın :D dediğin şeylere baktım karalamaktan başka bir halt değil. Neymiş efendim cuma vakti içkili mekandaymış birincisi kiminin vaktine göre sivas la bursa arası yarım saat fark ediyor yani düşünmek lazım öyle her denilene inanmamak lazım

0|0
    0|0
    • Yav bende ilk öyle sanmıştım ama bir sürü kanıtı var. Heee inş. Senin dediğin gibidir ben bu adamın bu hallere düsmesini iztemem
      Ama görünen o ki dur böyle

• dini boyutu seçtikleri kimseyi ilgilendirmez. Ben manevi boyutunu da seviyordum öyle olmadığını öğrenince üzüldüm

• Aynn işte bana bu oldu
      Ama ben bu adamı dinine uygun yaşadığı için seviyodum örnek alıyodum bu olayı duyuncada baya bir gıcık oldum

Kızlar Ne Diyor 2

• bu sayfa kim tarafından açılmış ve nie şikayet edilmiyo ki?

0|0
    0|0
    • Hiç bir fikrim yok ama sayfanın dedikleri doğru

• Bende öyle düşünüp emin olduktan sonra bu soruyu açtım millet biliçlensin doye

• tm bir bakıcam saol.

• Dinlerin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fake bunlar inanmıyorum karalama kampanyası ne olursa olsun boyle birşey yapmaz yunus..

0|0
    0|0
    • Abicim derin bir şekilde araştırdım nende beklemezdim yunustan böyle şeyler ama yapvak bir şey yok

• saçmaladıgının farkındamısın? yunus o kadar korkakmıki bunalrı söylemeyi bilmiyorda senin araştımanlamı çıktı bunlar bis git ya :D adamı karalama çabalamanda saçmalık.. fake dostum fake.. inandırıcı bile degil.. varsa elinde bir videon ben hz. sagoyum diye bir röportajı varsa at bilsin 2 rasgele çekilmiş fotografla fake resmi hesabı olmayan hesapla gelip fake hesapla neyi planlıyorsun neyini araştırdın? adamın yanına gidip konuştunmu konustuysan getir ses kaydını..

• Lan sen hz sagopayamı takıldın. Bu hesap zaten sagopanın değil sagopa nın boklarını gün yüzüne çıkaran bir hesap. Bir de hz. Kelimesinin bir hülmü yoktur sadece sayın kelimesinin arapca halidir.

• Bence kumpasdan başka bir şey değilbunlar. imanın kimde olduğunu Allah tan başka kimse bilemez.

0|1
    0|0
    • Yok dostum ben baya araştırdım doğru hepsi
      Acayıp soğudum adamdan her gün dinlediğim adamın 93 şarkısı vardı arşivimde jepsini sildim artık çok itici geliyo.
      Sende dinliyomuydun sagopa

• Düzeltiyor efendimiz sahabeye tavır alıyor.

• Aslında haklısın ne bilim en sevdiğim snatcı örnek aldığım bir insan bir anda böyle olduğunu görünce yapcak bir şey bulamıyor

• feyk bir hesaptır bu...

0|1
    0|0
    • Fake le ne alakası var adam resmen edip yükselin köpeği çıktı inanmıyosan sende biraz araştır
      Gerçek hepsi

• Velev ki artık bir dine sahip değil. Bundan size ne?

0|0
    0|0
    • Yav kardeşim adam dini tassavuv şarkılar söylediği için adama sempati duyup dinliyodum simdi ise çok itici geliyo.

• Tahammül mü? Seni ilgilendiren bir mevzu yok ki ortada. Boş boşuna günah ve tepki topluyorsun.

• Umrumda değil millet bilinçlendin bu adamın ne bok olduğunu

Yükleniyor...