KURAN'DA koltuk altı kıllarının kesilmesi açıkça söyleniyormu ben böyle bişey görmedim siz ne düşünüyosunuz?

bakın açıkça dedim hadislerle gelmeyin KURANDAN söleyin çünkü hadisin KURAN tarafından tasdiklenmesi gerekir?

Güncellemeler:
neden kuranda kıl tüy yok neden kadınlarla kılla tüyle ilgili herşey hadislerde var bir düşünün bunlara inanmak zandır zanda haktan sayılmaz
afafafa

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Lan olum sdfgsddfssdsdf

0|0
    0|0
    • adamlardaki tarihsel ilerleme anlayışına bak ademde kesiyodu diyo kim diyo diorum hadis dio hadis kendinin dogru oldugunu sölüyo şuna benziyo ben kimin ogluyum= babamın kim dedi? babam!!

Kızlar Ne Diyor 7

• koltuk altı ve etek bölgesi en çok bakteri tutan yerlerdir. o bölgedeki kıllar temizlenmediği takdirde kötü koku yaymaktadır. İslamda ise bir çok ayette temizlik övülmektedir. temizliğin övüldüğü bir dinde kokarak gezmek pek de hoş karşılanmaz. ayrıca kedilerin ciğer sevdiği de Kuran da yazmıyor ama biz kediye bu yüzden zorla roka yedirmeye çalışmıyoruz değil mi?

0|0
    0|0
  • Sadece koltuk altı adında yoktur zaten genel olarak temiz olun yazıyor. Alınması gerekli.

0|1
    0|0
    • tamam işte koltuk altı tercih o zmaan? dünyada hiç kimse kesmez sadce m
      slümanlar kadınlar ve homolar kesiyo italya ispanya ve irlandada yaşadım

• O da bir temizlik sonuçta. Bedenini temiz tutmak senin elinde istersen temizleme. Sana önerilen bu.

• Efendimiz azami 40 günde bir vücut kıllarını temizleyin demiş

0|0
    0|0
    • soruyu okusana kardeşim KURANDA var mı demişim bu nedemek kuranda yazıyomu halen demiş diyosun bunu nerden diyosun hadisten peki hadisin dogrulugunu kanıtla desem hadisler kendinin dogru oldugunu söliyo dersin çok akılcı)

• Yazsan da okumam daha.

• 40 mı 40 ta örgü olur be :)

• Kuranda sıçtıktan sonra poponu yıka da yazmıyor. İstersen sen yıkama

2|1
    0|0
    • taharet yazar yaşın 18 bilmeden konuşma

• Taharet ile ilgili hadis bulabilirsiniz sadece ayet bulamazsınız bul ve paylaş bizimle lütfen.

• Yazmasa kesmeyecek misin nereye kadar uzatacaksın o kokusu görüntüsü çok iğrenç.

0|0
    0|0
    • kokladınmı nerden biliyosun kadın gibi görünmek igrenç top gibi yaşayamam

• ne alaaksı avr sizin çok hayran oldugunuz italya ispanyol aktrisler vs bu gavurlar kesiyomu

• Ben hayran fan değilim kimseye. Temiz ol diyor temiz kök temiz görün demek bu. Sen leş gibi koktuğun bakımsız olduğun süre Kuranın dediğini yapmış olmazsın tam tersine daha berbat bir şey yaparsın. Yanına kimse yaklaşamaz. İlla koltuk altını alın diye bir şey yazmış olmasını beklemen de saçma arkadaşım aklını başına al din adına daha iğrenç bir şey yapıyorsun.

• Edep yerlerinde ki killarinda bir bugday tanesini gecmemesi gerekiyor.

0|0
    0|0
    • kuranda yazıyomu ya KAÇ SENİN SPORUMA GÖRE CEVAPMI BU

• Kuran da hiç duymadım ama kesilmesi daha doğrudur hem görünüş hemde koku yapmaması adına

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kur'an ve Kur'anda Allaha ve Resulüne itaat edin denildiği ve bize rehberlik ettiği için Efendimiz aleyhisselatu vesselamın sünneti hadisleri bizim temel ksynağımızdır. Etek altı traşı ve koltuk altı traşını bizim ülkelerde olmazsan zaten temizliği bırak rahat hareket edemezsin. Bahsettiğin ülkeler kuzey avrupa ülkeleri veya kuzey kutbuna yakın ne kadar sıcak olabilir ki. Pişik oluyosun vesaire yani kesmemenin faydası var mı? Yok kessen ne olur ki. Senin bu dini bu günlere ulaştıran ilk tavsiyelerindendir, emirdir temiz olmak ve temizlik imandandır.

0|0
    0|0
    • ispanta italya nasıl kutup oluyo kardeşim buzul çagındanmı söz ediyoruz italya napoli diorum sıcaktan patlarsın ispanya sevilla diorum 50 derece

• Epilasyon caizdir yazıyo xd

0|0
    0|0
  • Mal Kurana ne gerek var leş gibi ortada mı dolaşacaksın temizlik için illa sana ayet hadis mi bulalım

0|0
    0|0
    • çiçek müslümanlar harç herkes leş gibi o zman beynini boşalıyım

• Kuran da temiz olun yazıyorr

0|0
    0|0
    • evet biliyorum?

• Temizlemelisin

• degilim dünyada 4-5 ülkede yaşadım sadece homoseksüel ve kadınlar kesiyo hiç alışkın degilim

• Kuran tarafından tasdik olması gerekyor 😀

0|0
    0|0
    • evet hadisin sahih olması için KURAN kaynak olması gerekir

• Kuranda temizliğin önemi var ee o zaman 😀

• bunun temizlikle alakası varsa koltuk altının yani dünyada sadece müslümanlar temiz akılcı degil

• Yok sanırım ama kesilmesi mantıklı çok saçma duruyor ve yaz ayindayiz aşırı terleme yapar

0|0
    0|0
  • Kuranda temiz olmamiz soylenir. Temiz olmanin icinde bu da. vardir. bunun temizlikten oldugunu hadisten anliyoruz

0|0
    0|0
    • tartışmaya açık bir konu çünkü bilimsel olarak böyle bişey yok ama bklu gotu yıkarsın bu dogru ama koltuk altı kılı yok sen şimdi bana diyceksinki bilim kabul etti doktorlar diyo falan 10 yıl yaşadım gavur ellerinde bir kişi duymadım daha böyle diyen

• Yanlis anladin beni. Temizlik olcusuyle neyin kadtedildigini hadislerden ogreniyoruz. Ve bilim mutlak dogru degildir surekli degiskendir. Bilim bir ispattir.
      Insan sadece bilimi goz onunde bulundurursa beynine teslim olmus olur. Ve beyin kalemi suya sokunca. bize kalemi yamuk gosterir. Acizdir yani.
      (Beynin sistemi harikadir yanlis anlama sadece herseyi goz onunde bulundurunce mukkemmel olmuyor ).
      O yuzden beynimize teslim olamayiz.

Umarim anlatabilmiskmdir

• Hadislere inanmam.
    Koltuk altı kılı gereksiz olsaydı tanrı bu şekilde yaratmazdi

0|0
    0|0
    • farklı bir bakış açısı ama kesmemek daha saglıklı

• Biyolojik olarak öyle yapimiz.
      Kıllar olmazsa sürtünmeden dolayı tahriş olurdu.
      Günümüz şartlarında kesmek hem koku hem hijyen açısından iyidir.
      Ayrıca giysiler ile tahriş engellenmiş olur.
      Temiz tutulur ise bence sıkıntı yok.

O uyduruk hadisler anca kadına kıla bulaşırlar.

• kesmek iyi değil

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle o gorevi yapmazsam rahat edemiyorum

0|0
    0|0
    • ben kesince hep eksik oluyo hatta bazen kanama ve aşırı koku kestigim zaman

• avret yerlerin temziliği vare.. ama koltuk demez tyabi=) ama ben seviyom başka.=)

0|0
    0|0
    • kesmemektenmi yanasın yani?

• bir parmak kalınlıgını geçmemesi gerek... yani gbir parmagı dolanmayacak diye biliyorum ama ben fazla uzun olmadıktan sonra kadında severim.. koltukaltı fetişisstiyim de=)

• evet var temizlikle alakalı arpa boyunu geçmemesi gerekiyor

0|0
    0|0
    • kuranda arpa boyu diye bir söz duymadım

• etek traşı hz ibrahim aleyhisselamın zamanından beri var temizlik imandan gelir

0|1
    0|0
    • koltuk atı kötü görtü pislik olur o yüzden alınmalı çünkü temizlik iman gelir dandır

• off of zeka pırıltısısın sen

• Geçmez. Fakat namazdan da önce temizlik gelir. Koltuk altı da temizlik açısından önemli bir nokta olduğundan kesilmesi gerekir.

0|0
    0|0
    • yanlız dünyada sadece müslümanlar böyle düşünüyo pasteurun temizlik doktrinde yok ama saç yıkama yıkanma el yıkama hepsi var

Yükleniyor...