3 Temmuz büyük usta #KemalSunal'ın ölüm yıl dönümü, en sevdiğiniz fimleri hangileriydi?

Kendisini sevgiyle analım, çok sevdiğim bir ustaydı. Hababam Sınıfını hala hala sıkılmadan izler, gülerim. Unutulmadın #KemalSunal

23|15
90|81

En İyi Kız Görüşü

• Emel Sayın anlatıyor..

O zamanlar tığ gibi delikanlı, cepte para çok. Oyuncu bir de, Mavi Boncuk filmini cekiyoruz, bir gün setten çıktık, eve gidiyoruz, ben Laleli’de oturuyorum, Kemal, benden önce çıktı, herkes yevmiyesini almış, taksiyle giden gitti, kendi arabasıyla giden gitti, ben baktım ki Kemal yürüyerek gidiyor, üç kilometre var gideceği yer. Her gün yuruyerek gidip geliyor, merak ettim, nereye gidiyor bu adam böyle diye. Uzun süre yürüdü, sonra bir bankta bir adam yatıyordu, kaldırdı adamı, bir şeyler konuştular, sonra cebinden para çıkarıp verdi. Şaşırmıştım, sonra biraz daha ilerde bir lokantaya girdi, bir şey yemeden çıktı, oraya da para verdiğini görmüştüm..

Bıraktım takibi, banktaki adama yaklaştım,’tanıyor musunuz o az önce size para veren adamı?’ dedim.
    ‘Adını bilmem, sormam da, her gün para verir bana..’dedi,
    Teşekkür ettim, az ilerdeki lokantaya gittim,
    ‘Az önce gelen beyin borcu mu var size?’dedim, tanımadılar beni,
    ‘Kemal abi’nin mi, yok hayır bize her gün evsizler uğrar, yemek yediririz, o da sağolsun, onların yemek masrafını öder..’ dedi..
    Ertesi gün Kemal’in yanına gittim,
    ‘Sen ne güzel bir adamsın ya..’ dedim, ne olduğunu anlayamadı,
    sarıldım ağladım..
    ‘Ölme sen benden önce..’ dedim,
    dinletemedim…
    – Emel Sayın –
    Büyük ustayı ölüm yıldönümünde saygıyla anıyoruz..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 89

• https://youtu.be/5C9rQqVvJB4

Nerdeyse bütün filmlerinin dvd si vardır. İlk kez izliyormuş gibi gülerek izlerim milyon kere izlesemde.. Mekanı cennet olsun. 💜

0|1
    0|0
  • Büyük ustayı saygıyla anıyoruz🙏🙏🙏
    http://i.hizliresimupload.net/znr19uoi.jpeg

0|1
    0|0
  • Çöpçüler Kralı, Korkusuz Korkak, Şen Dul Şaban

0|2
    0|0
  • Çok üzüldüğüm bir kayıptı... Bütün filmlerini defalarca izlemisimdir hala da izliyorum. İçimizden temiz hikayeleri sundular bize. Allah rahmet eylesin insallah.

0|0
    0|0
  • Alah rahmet eylesin. Gunahlarini bagislasin

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin inşallah

0|1
    0|0
  • süt kardeşler, tosun paşa, kibar feyzo, davaro ve tabi ki hababam sınıfı. Allah rahmet eylesin..

1|1
    0|0
  • Her filmini seviyorum. Izlemedigim de yoktur sanirim.

0|1
    0|0
  • deli deli küpeli
    köseyi dönen adam
    kibar feyzo

0|1
    0|0
  • Her filminin yeri ayri mimiklerini kullanisini sevdiğim 💞

0|1
    0|0
  • ahhaaa çöpçüler kralı😂

0|1
    0|0
  • Hiç bir filmini ayıramam bütün filmlerini her zaman ilk defa izliyor gibi aynı zevkle izlerim.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Aman salakoo canım salako 😊😊

0|1
    0|0
  • Her filmini çok seviyorum, kendisini çok seviyorum, Yeşilçam'ı çok seviyorum.

0|1
    0|0
  • Bir kemal sunal bir de barış manço vardır benim için. Ara sira aklima gelir yasamadiklari, ciddi üzülürüm. Kemal sunalin yüzüne her baktiğimda garip bir sekilde huzurlu hissediyorum. Kendi de ayni huzurla yatiyordur umarim.

0|1
    0|0
  • Garip filmini çok severim. Hepsini çok severim ama o bir başka. Her izlediğim de duygulanırım. Öz kızı olmasada birden hayatına giren küçük kıza hayatını adayan bir baba.. Belki de babasına aşık bir kız olarak bunları hissediyorum. Yaşanan dramatik olaylar hep bir damla yaş aktırır gözümden. Ruhu şad olsun. Garip duygular içinde bıraktı bizi aniden üstad.

0|0
    0|0
  • Tokatçı

0|0
    0|0
  • mekanı cennet olsun, filmleri hepsi ayrı güzel ama hababam sınıfı ayrıdır bende :D

0|0
    0|0
  • Günümüz komedisine bakılırsa o dönem için en iyi en çok Yüz güldüren sanat eseri idi.. ruhun Saad olsun

0|0
    0|0
  • Onun gulusunun oldugu her sahneyi her filmi severim, anlayana ustattir kendisi isiklar icinde olsun

0|0
    0|0
  • Hem ben sevilmeyecek adam değilim. Güzel adamım bir kere. Maaşım var, emekliliğim var, senede iki takım elbise…". 😊 bu repligi çok seviyorum copculer krali...

0|1
    0|0
  • Hababam sınıfı

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Bende hababam sınıfını çok severim.

0|1
    0|0
  • Heqsini severim

0|1
    0|0
  • bütün filmleri efsanedir. saygıyla anıyoruz 🙏

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal'ın her filmini milyon kez izlesek bıkmıyoruz. Adamın her hali izlenesi. Allah mekanını cennet eylesin..

0|1
    0|0
  • Hababam sınıfı

1|0
    0|0
  • ölünün arkasından konuşmak hiç hoş bir şey değil ama şu kadarını söyliyeyim ki şahsen tanısanız o kadar da sevmeyeceğinizden emin olabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • susması bile gulduruyor insanı
    birçok olmesi gereken insan varken böyle iyi insanların ölmesi üzücü.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    59

Erkekler Ne Diyor 80

• Ben sevmezdim. Sol görüslü ve gercekten ezildigini dusunerek bilgisi dahilindemi bilmiyorum ama yaptigi yardımlarla kürtlere yaptigini sanarak pkk ya sayisiz iyiligi dokunmuştur. Ben kisiligine bakmiyorum demeyin, milli ruhunuzla düşünün siz bakmiyorsunuz ama yarin oburgün o hainlerin dagda öldürdükleri askerler yarın öbürgün bizim cocuklarımız olacak. Evet belki bir hatirlatma olabilir ama bukadar şaşa ya gerek yok. Hayran olmadan bilgi sahibi olun.
    Hayırlı günler..

0|0
    0|0
  • Allah sonsuz rahmet eylesin;kalbinin güzelliği gülüşüne yansıyan bu harika insana.
    Çok büyük bir ustaydı, müthiş bir doğal yetenekti;en adaplı edepli şekilde, doğal mimikleriyle bizleri kahkahaya boğuyordu. Bunun yanında da bizi düşündürüyordu. Yüz kez de izlesek filmlerini ilk kez izliyormuş gibi keyifle izliyoruz hala.
    Böyle bir usta gelmez bir daha. Her filmini hala son derece severek izliyorum.
    Büyük ustamızın mekanı cennet;ruhu şad olsun...

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Adam ya :)
    Hababam sınıfında
    Sınıfa tünel kazıyolar ama mahmut hocanın odası onların altında
    Ama mahmut hocanın odasına alttan giriyolar hala çözemedim :)

0|0
    0|0
  • Rahmetli annem k. sunal dan başkasının filmlerini seyretmezdi hiç. K. Sunal dan 5 gün sonra vefat etti. Ikisinin de mekanları cennet olsun.

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin isterdim ki biraz daha uzun yașasaydı ama vadesi o kadarmis Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • Adamın sevilmeyecek "olmamış" dedigimiz filmi var mı diye sorarım? 0_0 Dur cevabı ben vereyim :
    "- #YOK "
    O zaman #HEPSİ ;-) :) ♥

0|0
    0|0
  • Kibar feyzo

0|0
    0|0
  • Hepsini severın kanks

0|0
    0|0
  • Her ölüm zamansızdır.
    Unutulmayacak isimlerden. Saygıyla anıyorum.

0|0
    0|0
  • çöpçüler kralı

0|0
    0|0
  • Gülümseyen adam kemal sunal :)

0|0
    0|0
  • Tosun Paşa Filmi çok severim
    birde Süt kardeşler

0|0
    0|0
  • Tum filmleri asla ayiramam. Hayati universitelerde okutulmasi gereken bir adam

0|0
    0|0
  • hepsi birbirinden güzel ayrım yok

0|1
    0|0
  • tarzan rıfkı, köyden indim şehire, tosun paşa, süt kardeşler, sahte kabadayı, korkusuz korkak , avanak apti

0|0
    0|0
  • Kendi gibi her filmi de güzel olan ADAMIN, en çok sevdiğim filmi "100 NUMARALI ADAM"
    Mekanı Cennet Olsun..

0|0
    0|0
  • Büyük ustaların hepsi birer birer göçüyor hepsi çocukluk kahramanımdı, yaşlanıyoruz yavaştan.

0|0
    0|0
  • sevmediğim filmi yok. her filmde türkiyenin bir şehirlisini canlandırdı neredeyse urfalı oldu istanbullu oldu ankaralı oldu antepli oldu mersinli oldu izmirli oldu

0|0
    0|0
  • Hababam sınıfı serileri

0|0
    0|0
  • Hepsi, ama Copculer Krali ve Sut Kardesler baska.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim replik ile cevaplayım: Ben ananın gittiği yere gidiyorum :D

https://www.youtube.com/watch?v=Bw1E8u3O0zk

0|0
    0|0
  • Hala yeri zirvede...

0|0
    0|0
  • Deli deli küpeli

0|0
    0|0
  • Çok başka bir karakter..

0|0
    0|0
  • sevgi ve saygı ile anıyoruzz

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin her filmini seviyorum

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzeldi. Şimdi bile tv de çıkınca başka kanala geçemiyorum. Allah rahmet eylesin. Büyük Üstad

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50
Yükleniyor...