Bukre romanını okudunuz mu?

Bence çok kotu roman, cok basit bir sekilde yazilmis. Betimleme denen bir sey yok. Tamamini bitiremedim ortasinda birakma zorunda kaldim. Siz ne dusunuyorsunuz?

0|1
18|2

En İyi Kız Görüşü

• kahraman tazeoğlu berbat. zaman kaybı. çocuğum bile daha iyi betimleme yapıyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu dediğin kitaba 10 sınıf edebiyat ürünü desem iltifat etmiş olurum. harcanan kağıda yazık. bildiğin çöp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Okumadım.

0|0
    0|0
  • Tamamen katılıyorum. Bende kitabı ortasında bırakmıştım. Dediğin gibi betimleme yok, cümleler çok zorlama en çok o sinirimi bozdu. Şekil olsun diye adam uzatmışta uzatmış, cümleleri devirmişte devirmiş. Hiiç sevemedim. Başka kitabınıda alıp okumadım okumamda.

0|0
    0|0
  • zaten bütün kitapları basit bir şekilde günümüz diliyle yazılmış. birçok kitabını okudum. hepsi aynı tarz konuda , yine de kötü dememek lazım

0|0
    0|0
  • Ben sevmiştim

0|0
    0|0
  • Kahraman tazeoğlunun en güzel kitaplarından

0|0
    0|0
  • Okumadım

0|0
    0|0
  • Okudum

0|0
    0|0
  • Oysaki çok ovulen bir kitaptı okuyacaktım da Kahraman Tazeoglu'nun bir kitabını okudum gayet güzeldi ama

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlunun değil mi o?

0|0
    0|0
    • Kahraman Tazeoğlu adını gördüğüm kitaptabın yüzüne bakmadan uzaklaşıyorum aşk sevgi kavramı ancak bu kadar ezik ve vıç vıç bir şekilde anlatılabilir ancak. kolay kolay kitap yarım bırakmam. Ama bu adamın kitaplarının hiç şansı yok okumam.

• Popüler kültür kitaplar okumuyorum.

0|0
    0|0
  • Okuyamadım onun kitaplarından bir tek arazı okudum..

0|0
    0|0
  • güzeldi

0|0
    0|0
  • Vicik vicik bir ask mektubu okudum sonra attim kenara

0|0
    0|0
  • Okudim ya okumaz olaydım. İnsana birsey katmıyor bos zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • Kötü değildi aksine beğendim

0|0
    0|0
  • Okuyalı baya oldu o da sırf kendi adım olduğy için dikkatimi çekmiştide basit bir aşk hikayesi

0|0
    0|0
  • katılıyorum aradığım aşk konusunu tam olarak bulamadım gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• okumadım çok övüyolardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...