Justin Bieber hakkındaki düşünceleriniz neler?

Justin Bieber Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir? Bugünde Türkiyeye Geldi

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiliği,karakteri hakkında bir gram bilgim yok. Seviyorumda diyemem sevmiyorumda diyemem. Tanımadığım birini nasıl seviyim ya da sevmiyim bilmiyorum. Bence olay biraz biz erkeklerde bitiyor. Kızların yakışıklı bir erkeğe hayran olması ve bunun Türk değilde yabancı olması dahasında büyük bir kitlenin hayranı olması sanırım biz erkeklere biraz çekememezlik geliyor. Benim ne eksiğim var falan filan. Ama şu anki durum pek farklı. Yok selena gomezle çıkıyormuş yok justin bize neden böyle bişey yaptınmış falan saçmalıyorlar cıvkı çıktı. Bugünün ufaklıkları ya da namusluyum diye geçinen kız justin denen veledin karşısına geçse önüne domalır halde nerdeyse. Yazık..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Allah cezasını vermesin. Hayranları yüzünden saat 23.30'da gelen metroya zor bindim. Tıklım tıklım doluydu ve son otobüsümü de kaçırdım. Mecburen taksi parası verdim -.-

0|0
    0|0
  • erkekten baska herşeye benziyo

0|0
    0|0
  • Ergen.

0|0
    0|0
  • Eskiden pink floydların,led zeppelinlerin eric claptonların peşinde millet koşar,taparcasına dinler,hayat felselerini parçalarına yansıttıklarnı,kendi hayat felsefeleri ilan ederlerdi.

Şimdi ise gelen bu biberin neyini algıladıklarını anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • ergen bir amerikan züppesi :) esrarkeş ve parası olmasa dilenci olucak bir seviyede garip bir varlık işte :) hayranlarına acıyorum

0|0
    0|0
  • Kosova Havalimanında donuna kadar soyulup üstü başı aranırken, ülkemde devlet adamı muamelesi görüyor ve pasaportunu kontrol için baş komiser araçtan indiremiyor, ayağına kadar gidiyor. Böyle bir ülkenin ergen yeni yetme embesil moron kızlarının hayran olduğu illuminatinin son kozu, tüysüz bir velet. Düşüncelerim bunlardır :)

0|0
    0|0
    • Beddua işine olumlu bir şekilde yaklaştım :)

• Bela okuduğun için sana katılıyorum.Bizim ülkemizdeki onu beğenen kızların hepsi mal bu resmi görsünlerde ondan sonra bidaha beğeniyolarsa beğensinler link

• kaldırmış velet yazıyı :D

• altı molfix'li, bebe sonuçta gelse ne olur ?

0|0
    0|0
    • ve sen onun bir koltuk altı kılı değerinde bile değilsin, çok üzücü.

• bu düşüncelerinizi gördükçe gerçekten insanın midesi bulanıyor yazık benliklerinizi kaybetmişsiniz, yazık gençliğe

• Justin hakkında bir görüşüm yok ama onun için ölen kezbanları saygıyla (!) anıyorum.

0|0
    0|0
  • Ergen kardeşlerimizin favori hayranlarından bıtsnesı.Öyleki anne babalarını bukadar sevmezler.

0|1
    0|0
  • biri ergen mi dedi ...

0|0
    0|0
  • sen çok yanlış gelmişsin kardeş.

0|0
    0|0
    • Alakası bile yok bence Adı üstünde konu "Diğer" Bölümüne açılmış.

• o anlamda değil olumlu bir şey söyleyen çıkmaz diyorum..

• Pardon ozaman :)

• Ne düşünmem lazım.. Amerikanın küçük emrahı..

0|0
    0|0
  • karakter noksanlığı var

0|0
    0|0
  • popüler kültür

0|0
    0|0
  • onu taksimde travestilerin arasina atsalar travestiler aç kalir.

0|0
    0|0
  • eroinman ne düşüncemmm

0|0
    0|0
  • Çok taş hatun. Ah bana bir gelse.

0|0
    0|0
  • castin <3 ( ehehe tamam vurmayın durun nan şakaydı yıyhıyıhyı)

0|0
    0|0
  • acıyorum o gençlere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• lan velete para verdiler ona üzülüyorum en çok.

0|2
    0|0
  • b

o

k

l

u

0|2
    1|0
  • Kezbanların ter kokusunu sevmemiş :(

0|1
    0|0
  • Justin Bieber'ın benim hakkımdaki düşünceleri?

0|0
    2|0
  • ergen

0|0
    0|0
  • ergen velettt

0|0
    0|0
  • hayranı değilim ama şarkılarını dinlemişliğim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...