Özel üniversite & devlet üniversitesi

özel unv nin devletten ne gibi fazla avantajı var özellikle mezun olunca ? yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet üniversitesinde Marmara, Odtü, Boğaziçi, İtü gibi önemli üniversitelerde okursan bir işe girmen diğer mezunlara göre kolay olur. Özel Üniversitede tam burslu okursan ve iş imkanı olan bir bölüm seçersen değişen birşey olmuyor. Aslında artık Özel-Devlet farkı pek kalmadı...

0|0
    0|0
    • endüstri muhendisligi mesela ? ya ben tam burslu değilim %80 e yakın burs var işte

• Şimdi baktım iş alanı geniş diye yazıyor, bulmanda sıkıntı olmaz kanımca. Çevrende varsa daha kolay olur, günümüz şartları malum:) Bakma sen burda özelin avantajı yoktur diyenlere. Çalışmak isteyene ve azimli olana her yerde açılır kapılar...

Kızlar Ne Diyor 1

• bir iki yıl önce özel için çok önyargılıydım ama bana kalırsa iş sende bitiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• girmek için kendini yırttığın üniversite iyidir özel devlet farketmiyor. ufak bir tüyo: istanbulda mühendislik yapacaksan itü'yü tek geçerim mesela

0|0
    0|0
  • özelde okuyorum devleti de biraz biliyorum pek bir farkı olduğunu zannetmiyorum.özel devlet yerine üniv.leri araştırman daha iyi olur bence

0|0
    0|0
  • Özelin avantajı yoktur dezavantajı vardır. Özele gidenlere önyargılıyım.

0|0
    0|1
  • paran varsa her kapı açıktır ve imkan vardır hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Ozele gidenlere iyi gozle bakmiyorum. Neresi olursa olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...