Erdal demirkıran mi ahmet şerif izgören mi ?

erdal demirkıran mi en çok size yarar yoksa ahmet şerıf izgören mi ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside tırt.Erdal demirkıran çok yüksekten uçuyor. Birçok kitabını okudum.Yerim seni öss hariç sanırım hepsini. onun söyledikleri biraz ütopik.2030 yılında dünyayı değiştirecek kashna felsefesiyle.Bekliyoruz :/

Ahmet şerif izgörende yaşamadığı hikayeleri yaşamış gibi anlatıyor. Bunlar tipik kişisel gelişimciler. Yok güç içinizde yok sıkarsanız suyunu çıkartırsınız .Yok öyle birşey bu devirde bunlar geçmiyor.

Bir şekilde popüler olmuşlar keyfini çıkartıyorlar.

1|0
    1|0
    • peki işte bu dediginiz kişisel gelisimciler var mi ?

• Okuduklarımın hepsi hemen hemen aynı şeyi söylüyor.Sınırsız güç-anthony robbins bu kitabı sevmiştim ama.

Erkekler Ne Diyor 5

• ikisininde yeri farkli ikisinide canli izleme sansina sahip oldum ahmet serif izgoren bnce acik ara farkli onde konusmasi olsun ornekler ses tonu cok etkileyici kisaca harika

2|0
    0|0
  • Erdal demirkıran derim ben

2|0
    0|0
  • kişisel gelişimden bahsedenlerden nefret ediom aga en kötü tarafıda hepsinin haklı olması

0|0
    0|0
  • Tabiki de Ahmet Şerif İzgören

0|0
    0|0
  • Izgoren bana daha sicak geliyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mümin sekman oku;) erdal demirkıranı beğenmiorum, kendini geliştirmiş biri değil ve söyledikleri çok ütopik, dilide hiç akademik değil çok basit.kendini kişişel gelişim kitaplarına çok kaptırma GDO gibidir bu kitaplar;)

0|0
    0|0
  • ahmet şerif izgören.

0|0
    0|0
  • Ahmet Şerif İzgören

0|0
    0|0
  • ahmet şerif izgören

0|0
    0|0
Yükleniyor...