Mahsun kırmızıgülün film çekmesini nasıl engelleyebilirim?

Arkadaşlar ben çok ciddiyim. Mucize denen filmi ilk defa, az önce televizyonda izledim ama izlerken vücudumun her hücresine iğne sokuyorlardı sanki.

Sürekli bir ağlama, gereksiz dramatik sahneler, durgun, sesi kısarak konuşmalar, kameranın absürd kullanımı, her sahnede kullanılan müzikler, türküler vs. Bu sorunun kategorisini kültür-sanat olarak işaretlemekten dahi utanıyorum.

Oskara aday gösterilmeyince isyan etmişti. Ben de hakikaten güzel bir film çektiğini sanmıştım. Yahu, üniversite mezunu nice gençler 1 kamera bile bulamazken, bu adamın milyonlarca dolar harcayıp ülke sinemasını saçma gözyaşı oyunlarıyla meşgul etmesine isyan ediyorum.

2 defa Altın palmiye görmüş bir ülke sinemasına daha geniş ufuklu sinemacılar gerektiğini düşünüyorum.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• kafasında bir klip dönüyor o adamın, o klipte doğu insanı ve doğudaki yaşam bir masal diyarı adeta. hiç gitmesek, görmesek gerçek zannedeceğiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Katiliyorum hem sanatci olarak turkulerini begenmezdim sesinide film cekmesi bir baska dert

0|0
    0|0
  • Bide bizde şöyle bir bakış açısı var 'bir film çok ağlatıyor veya güldürüyorsa o film kalitelidir.'

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mucize de çok iyi ders verdiğini düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Hepimiz kardeşiz bu kavga ne diye?

0|0
    0|0
  • türkücü mahsun iki tane film çekti diye, ona osman sınav muamelesi yapamam...

0|0
    0|0
  • Ahaha kardeş iyi güldürdün :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...