GÜNEY KORENİN Kız ve erkek ünlülerinden gülüşü en güzel olan size göre hangisidir?

안녕하세요 친구 ^^ !
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle benim @Southkoreaforeverr Hesabım kapandı. @Korelikizz Hesabımda da fotoğraf ekleme engeli aldım. Aksilikler peşimi bırakmıyor. Güney korenin kız ünlülerinin görünüslerini kıyaslarsak? Güney korenin erkek ünlülerinin görünüslerini kiyaslarsak? Bu soruları tekrar sormak zorunda kalacagim. Sorry Sksks. Fakat onları sormadan önce farklı bir soru sormak istiyorum. Can sıkıntısı. Kız ve erkek ünlülerin gülüşlerine bakarak bir sonuca varacaksınız.
1. NUMARA : GÜNEY KORENİN Kız ve erkek ünlülerinden gülüşü en güzel olan size göre hangisidir?2. Numara

3. Numara4. Numara

5. Numara
6. Numara 7. Numara

8. Numara
HEPSİNİN AĞZINI YÜZÜNÜ 😘😘😘😘

👉👉 Numara söylemeniz yeterli.
Can sıkıntısı temalı.

Güncellemeler:
BÖYLE PAYLAŞIMLAR YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM. TAKİPTE KALIN PLS <3

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 12

• 3 numara çok iyiymiş. Kim o? :D

0|0
    0|0
  • 3 numara çok tatlı gülmüş 😄

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Jang geun suk 😊❤️😍

0|0
    0|0
  • erkeklerin gülüşünü sevmedim kızlar tatlı ama

0|0
    0|0
  • 7. numara

0|0
    0|0
  • Burada yok ama bence Dongwoo.

0|0
    0|0
  • 3 numara coq hojdir 😍

0|0
    0|0
  • Kim Woo Bin

0|0
    0|0
  • hiç birinin resmi gözükmüyor ki

0|0
    0|0
  • Bence lito

0|0
    0|0
  • Şu Korecilerden tiksiniyorum. Kanser misiniz siz ya?

0|0
    0|0
    • Sevmiyorsan saygı duyacaksın canım.

• Kendi yaptığın saçma sapan şeyleri ben yapmışım gibi göstermen de gerçekten çok acınası bir halde olduğunu gösteriyor. Şekilden şekile giren sensin bence sen sözlerini internetten buluyorsun. Sen gelince tüm ülkenin bitki örtüsü birden varoş gülüne dönüşüyor. Bir zahmet kendini benimle kıyaslama derim. Özenti olduğu halde kendini sıradaşı ben sanan insanları gördükçe içimden deli gibi bağıran çirkef bir mahalle karısı ortaya çıkıyor. Normalde söylemediğin lafları burada söyleyebilmen gerçekten çok üzücü. Klavye artistisin çok açık.

• Navigasyona varoş yazsam senin adresin çıkıcak daha konuşma bence.

• Tabiki 3 numara lee min ho 😍

0|0
    0|0
Yükleniyor...