Justin Bieber'dan neden nefret ediliyor?

Bence ergenlere ve ergenliğe bir nefret var. Sizce nedeni nedir?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bacak kadar çocuğun peşinde insanlar bir taraflarını yırtıyorlar,kendilerine resmen bir ilah yaratmışlar. müziğini beğenebilirsin ama arkadaş bu nedir ya gökten nurani bir varlık indi de onu mu gördün bu başırmalar,çağırmalar nedir?kaldı ki justin bir erkek bile değil ,bir oğlan çocuğu.

2|1
    0|0
    • katılıyorum. nefret çocuğa değil hayranlarına diye düşünüyorum

• tam bir komedi ya onlar :)

• tam bir komedi onlar ya :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben de anlamıyorum.Hiç şarkısını dinlemem, kendini de sevmem ama neden nefret edeyimki..Bi' Ajdar değil sonuçta, müziğe yeteneği olduğu kesin.

2|0
    0|0
  • Ergenlere katlanılamamasının sebebi, onları sallamayan bir ergen için kendilerini parçalamaları. Eğer çocuk sanat yapıyor olsaydı onun sanatını beğenen büyük aklı başında insanlarda olurdu.

1|0
    0|0
  • yakışıklı olduğu için

1|0
    0|1
    • yakışıklı değil de sempatik. olgunlaştığında yakışıklı olur belki

• kıskanan çok :)

• ben kafaya takmıyorum, çünkü bende yakışıklıyım ayptr söylemesi :}

• Ergenlere destek olalım

0|0
    0|0
  • Ergenler ergenliğini bilse sıkıntı yok ama bu ergenler bir acayip böyle ölseler üzülmem

0|0
    0|0
  • oğlan olduğu için.

0|0
    0|0
  • Ben sadece bedavadan arkasında sağlam kişiler tarafından ünlü edildiği için nefret ediyom

0|0
    0|0
  • Justin biberden nefret ediyorum çünkü taraftarlarından biri sevgilim ve fazlası değeri haketmiyor

0|0
    0|0
  • Justin Bieber kadar kafanıza taş düşsün

0|0
    0|0
  • kesin liselisin amk la burayı bari yetişkinlere bırakın bir gidin bea yeter bıktık sizden ya yıl olmuş 2013 sen hala ergensin git bunu bir düşün... (uzun sürücek biz de biraz rahat ederiz burda:)

0|0
    1|0
    • üniversiteliyim ve tıp okuyorum. ergenler dinliyor diye başta ben de çok dalga geçmiştim ama son albümü gerçekten iyi

• ne tıpmı okuyon tamam sorunun kaynağı belli oldu, hem ergen hem tıpçı git bir bak kaf dağındadır aradığın burayı "normal" insanlara bırak.

• çünkü bu yeni nesil ergenler bir s..kime yaramıyor ancak malak gibi yasasınlar justininizede biberinizede ulan bu nesille bir b.k becerilmez allah bu millete baska dert vermesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü Justin bir harika dostum kezbanlarımız ağlamasın ama kıyamam :( link

0|0
    0|0
    • küçük daha onlar ablası büyücek ne kadar salakmışım diyecek

• umrum değil daha önemli problemlerim var iş yaşam falan filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...