Allah sızların din propagandası yapmalarına izin vermeyin!. Saygı mı istiyordunuz? Siz göstriyormusunuz?

İzin vermeyin derken yarım bilgileriyle size kültürlü, bilgin, kuranı baştan aşağıya biliyormuş gibi davranmalarına izin vermeyin. Adam beni engellemiş. Tabiii ki engelleyebilirsin ama bunları oku, ya da dinsizlik propagandası yapma. Adam yazmış (ne kadar adam denir bilemedim ama hakaret etmeyeceğim) burada hiç kimseye hakaret yok, aşağılama yok! Eeee sonra? Ayette diyor ki insanlar 3 4 kadınla evlenebilir alın ayet ayette öyle yazıyor. Yok kardeşim le başlayan ve içinde argo bile kullanılmayan bir görüş paylaştığımda hakaretler argolar hem dinime hem şahsıma ardından da engel. Kuran bilmeyen kardeşlerimin gözünü fikrini zehirleme çabalarınız neden? Sana kurandan açıklamalar yapıyorum bana ayet diyorsun. Ayet tek başına ne anlam ifade eder ki? Bugün bile aynı şeyi Ahmetle Mehmet söylediğinde farklı anlamlar çıkarabilme yetisine sahipsin de Kuran ı anlamadan ne olduğunu bilmeden nasıl bilgisizce konuşabiliyorsunuz? Sana domates versem, sonra biber, bir kaç ta yumurta versem bunları karıştırıp menemen yapmayıp ama karışık gelmedi ki bana karıştıramam bak bu domates sadece bu şekilde kullanılır deyip bir de bunu açıklama çabaların öldürdü beni :) Allah'sızlığınızı kimseye kanıtlamak zorunda değilsiniz kardeşim. Burada her gün dinimle alakalı soru soruyorsunuz ben hiç Ateist, Panteist, Satnistlere bu kadar saldırıldığını görmedim, çizgiyi aşan olmadı binlerce dinim mensubunun bunu yaptığını görmedim.. Ama bir avuç Allah'sız ilginç ilginç konuşabiliyorsunuz şimdi kim anlayışsız kıt kafalı toplum baskısı falan yapan geri kafalı açıklasın biriniz bana.

1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...