Şu ana kadar izlediğiniz en saçma film nedir?

Ben az önce iki genç kızın romanını izledim ve hayatım da o derece saçma bir film görmedim iki saatim boşuna gitti resmen. Size de böyle düşündüren bir film var mı?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• tarantino'nun katil doğanlar filmi...saçma ve iğrenç ve dehşet verici.

0|2
    0|0
    • Hepsi bir arada ilginç.

• +1. Ben de onu yazacaktım. Tarantino senaristi, Oliver Stone yönetmeni. Rezil bir film

• unutamıyorum...yıllar geçmesine rağmen. üstelik o filmden sonra bir de pulp ficton'a gitmiştim.

Erkekler Ne Diyor 12

• Hür adam diye şebeğin tekini konu eden o iğrenç film.

0|0
    1|0
  • Bay E

o ne saçma gıcık filmdir

Mustafa Sandal' ın şarkısı hariç herşey iğrenç ötesi...

cut.

0|1
    0|0
  • Kutu (2009) Gerçekten bir ben mi anlamadım ne kadar saçma bir filmdi bu.

0|0
    0|0
  • Ölümle Dans.

0|0
    0|0
  • olmaz mı o kadar para verip açık deniz diye bir filme gittim filmi amatör kamerayla çekmişler.film de müzik namına bişey yok.adamlar denize giriyo köpek balıkları bunları yiyo ve film bitiyo.bu mu lan dedim film!

0|0
    0|0
  • Saçma filmleri izlemem ki..

0|0
    0|2
  • Natural Born Killers, Bay E, Issız Adam, Kurtlar Vadisi Irak, Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği

0|0
    0|0
  • Watcmen di sanırım bişey anlamamıştım ve uyumuştum sinemada :D

0|0
    0|0
  • dabbe 2 - dabbe 3 :D

0|0
    0|0
  • dünyayı kurtaran adam :p

0|0
    0|0
  • karadedeler olayı

0|0
    0|0
  • Sabit Kanca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Filmin adını hatırlamıyorum ama tekneleri bozulunca denizin ortasında gemiye denk gelip biniyor 5-6 kişi sonra teker teker öldürülüyorlar , filmin sonunda öldüren kadın en tepedeki güverteye çıktığında 60-70 tane kendi cesediyle karşılaşıyordu , aman bir sıkıldım ki sorma ve o kadar da saçmaydı , heba oldu 2 saatim .

0|0
    0|0
  • izlediğim en iğrenç filmdi vakit kaybıydı ama benim kötü bir huyum var başladığım şeyi bitirme filme başlayınca kötüde olsa sonuna kadar izlerim link adam yaratıkla seviştiya o an kusmak istedim...

0|0
    0|0
  • İki Geç Kızın film çekilmeden önce kitabını okumuştum.

Lady in the Water kötüydü

Kitaptan sonra da uğultulu tepeler ciddi hayal kırıklığı yaratmıştı

0|0
    0|0
  • var bir kaç tane ama en yakın YE İÇ DUA ET i izledim.. öfff patlıcaktım resmen 3 saat bomboş bir film Julia için bile çekilmedi valla

0|0
    0|0
  • bikac yıl önce conan the barbarian ı izlemiştim

0|0
    0|0
  • yeryüzündeki son aşk. cok sacma mı cok etkıleyıcı mı hala anlayamadım ama sanırım psikoleji bozan bir film:D

0|0
    0|0
  • Bir film vardı da adını unutmuşum çok mutlu oldum bak şimdi

0|0
    0|0
  • Bir avuç deniz

Ben bu kadar malca film görmedim.

0|0
    0|0
  • çok sevmem rağmen gerard butlerin bir filmi vardı unuttum adını yarısında kapattım sıkılıp :)

0|0
    0|0
  • Alman avrat 40 bin mark :D:D

link

0|0
    0|0
  • Sandler'ın kurtaramadığı Jack and Jill

Johnny'nin hatta kitabının dahi kurtaramadığı Charlie and the Chocolate Factory

0|0
    0|0
    • gizlendim sebebi şu, düşündüm ki Türk yapımı çoğu filmi nasıl gözardı ederim ?

Yükleniyor...