Gitarı en iyi nasıl öğrenirim? Bana yol göstericek arkadaşlar lütfen mesaj veya burdan yorum atsınlar?

Şimdi dostlarım bende temel var ama ilerisi yok. Nasıl öğrenip kendimi geliştire bilirim bana bir yol gösterin SEVGİLİ ARKADAŞLAR. Özellikle müzisyen veya bilen arkadaşlar bir el uzatsınlar kendimi geliştirmek istiyorum ama nerden başlasam bilemedim. Halk eğitime gidiceğim temmuzun 11 inde başlıyor?

Güncellemeler:
LA BU NE? BU MU KS GELİŞMİŞLİĞİ?
qefwrg3wg

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende halk egitime gitmeyi düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Eğer hızlı öğrenmek istiyorsan özel ya da 4kişilik guruplara git ben uzun zamanda öğreniceğim çünkü. Eğer sabrın azsa ilk özele gitderim.

• Aynen ya yapacak bir şey yok

• Diğer ülkelerin liselerind ehavuz fıtness koşu parkuru kocaman varken biz beton zeminde fıtbol felan oynayark gelişiyoruz. Bu ülkeden bir bok olur diyen insanın anasını ayakta yaparım! Mantıkdışı türk halkı bu konuda. Toprak cillop halkta ve devlette bişi yok bu yüzden bu topraklar 5 kr etmez. Sana bir youteber söyliyim bak AMERİKADAKİ GENÇ diye bir youtuber var izle 1-2 viodeosunu anla kaliteyi özellikle eğitimle ilgili videolarını.

Erkekler Ne Diyor 1

• Mümkünse pop gitar öğrenme. Başlangıcın muhakkak klasik gitar olsun. E ben zaten klasik gitarı kastediyorum diyebilirsin. Bu iki tarz genelde hep karıştırılır. Özellikle klasik gitar òğrenmeye çalış. Sonra dilegin diğrultusunda ister pop çal ister geçiş yap istersen flemenko metodlarına yònel. Popta ilerlemen çok zor. Tamam 3-5 akorla 1000 tane şarkı çalarsın. Ama iyi bir gitarist olamazsın.

0|1
    0|0
    • Ben iyi bir gitarist olmak istiyorum ama nasıl kendimi geliştire bilirim? Hızlı demiyorum çünkü bunu fark ettim ne kadra hız o kadar yanlış ve bozulmalar yavaştan sağlam sonra hız. Ondan yavaş ilerliyicem ama sağlam fakat naısl ilerliye bilirim :) ?

• Öncelikle hangi tarzda ilerlemek istediğine karar ver. Temelin dediğim gibi batı klasik gitar olsun. Bu sayede gitara daha hakim ve duygunu katarak çalarsın. Sonra yapmak isteğin tarz ile ilgili metod çalışmaları uygula. Kendine bir metod kitabı al, bir tanede metronom olsun her çalışmanda yanında... sürekli egzersiz ve metod uygulamaları seni geliştirir. Kayıt olayının çok faydası var. Sonradan dinleyince yanlışlarını tespit edebiliyorsun. Bu güzel bişey. Uzun süre eğitmenlik yapmış biri olarak sòylüyorum. Eger günde en az 4 saatini müziğe ayırabiliyor isen bunun en az 1 saati müzik dinlemek ve ritm tutmak olsun. Enstrumansız.

Yükleniyor...